top-1

top-2

top-3

 

 

Державні та комунальні навчальні заклади можуть надавати платні послуги у сфері охорони здоров'я, відпочинку, дозвілля, оздоровлення, туризму, фізичної культури та спорту та організовувати платні концертно-видовищні заходи.

Але якщо заходи у школах чи садочках не фінансують за кошти загального фонду державного та місцевих бюджетів, тоді вони можуть проводитись у позанавчальний час (у тому числі під час канікул, святкових та вихідних днів).

Про це повідомила прес-служба Міносвіти у відповідь на запит "Української правди".

             Додаткові платні послуги в закладах освіти регламентованіпостановою уряду № 796 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності" та спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України "Про затвердження порядків надання платних послуг  державними та комунальними  навчальними закладами".

              В 2019-2020 н.р. додаткові освітні платні послуги (уроки, факультативи, консультації, гуртки...) заклад не надає.

        Перелічені платні освітні послуги заклад може надавати лише за письмовим запитом батьків у порядку, передбаченим законодавством.

 

 

 

 
 

     
     
1250819
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
262
978
978
1250819

Ваш IP: 34.232.62.209