top-1

top-2

top-3

 

        В Переяслав-Хмельницькій ЗОШ І ст. №6 створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень школи, а саме:

  • у наявності пандус;
  • східці для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями;
  • виконано капітальний ремонт туалетів;
  • виконано поточний ремонт класних кімнат, кабінетів, спальні, ігрової кімнати.

      Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – світлодіодних світильників.

       У закладі дотримується повітряно-тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

        Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу.

        Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

        Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.

        Заклад забезпечений необхідними навчальними площами.

        Чекаємо Вас у нашому навчальному закладі та зробимо все, щоб Вам було комфортно та продуктивно навчатись у нас!

 

 

 

 
 

     
     
1250853
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
296
1012
1012
1250853

Ваш IP: 34.232.62.209