top-1

top-2

top-3

 

Deh   Deh-1

 Deh-2  Deh-3 Deh-4

Щорічно 1 червня в Україні та  по  всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Саме цього дня до Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди завітали на екскурсію учні 2-А класу ЗОШ №6 на чолі зі своєю вчителькою Дьохтяр Любов Павлівною. Для гостей було підготовлено надзвичайно цікаву і корисну екскурсію. Розпочалася екскурсія із відвідування мистецьких аудиторій університету, у яких експонуються найрізноманітніші вироби, які виготовляють студенти університету. Старший викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Роман Мотузок показав дітлахам найрізноманітніші експозиції: картини, ляльки-мотанки, вироби із крапкового розпису, малярство на склі, вироби із олійного та акварельного живопису, графічні роботи пастель та розповів про техніку їх виготовлення, також   розповідав про писанкарство, соломоплетіння. Дітей надзвичайно зацікавив ткацький станок, на якому можна ткати одіж, спеціальні килимки, картини.

Також школярики відвідали кабінет зоології, де їх відразу захопила надзвичайно різноманітна і цікава зоологічна колекція. Діти уважно слухали екскурсовода – декана факультету фізичного виховання Віктора Куйбіду, який демонстрував дітям різноманітні експонати та розповідав історію їх створення.

   Ще одним захоплюючим місцем, яке відвідали школярі була книгозбірня університету. Її господиня – Ольга Шкира, повела гостей у надзвичайно цікавий і захоплюючий світ книги. Учні відвідали бібліотечні зали, в яких працюють студенти із науковою літературою, ознайомилися із книжковою інсталяцією «Переяслав – у віках», завітали до Шевченкової світлиці, познайомилися із університетською Екочитальнею.

Екскурсія пройшла надзвичайно цікаво і захоплююче. Всі були задоволені та отримали море гарного настрою і позитиву. Дітлахи дякували екскурсоводам за цікаву і повчальну інформацію та пообіцяли після закінчення школи повернутися до   університету, адже хочуть навчитися робити все, що побачили в аудиторіях на власні очі.

 
 

     
     
844464
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
393
1016
17525
844464

Ваш IP: 54.91.41.87