top-1

top-2

top-3

 

Mova  Mova-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Mova-1  Mova-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Mova-2 

 З 5 по 9 листопада в школі   

проходив тиждень,

присвячений дню української

писемності та мови.

З метою виховання в учнів шани та любові до рідної мови, розвитку мовленнєвих здібностей учнів, поглибленню інтересу до українських звичаїв, традицій, літературної спадщини нашого народу педагогами закладу було сплановано та проведено ряд заходів.

Зокрема, в 1-х класах був проведений урок-вікторина «У світі української казки», на якому діти не лише вивчили нову букву, а й поринули у світ українських народних казок. Лисичка, гостя уроку, підготувала першокласникам цікаві завдання, виконуючи які діти побували у світі казок.

Вчителі 2-х класів підготували для своїх учнів мовну вікторину. У цікавій формі змагання між командами діти згадали українські прислів’я, скоромовки, відгадували загадки. На уроці лунали вірші про рідну мову, згадали класиків української літератури та закріпили вивчені правила.

На інтегрованому уроці інформатики та української мови учні 3-х класів в цікавій ігровій формі виконали завдання, які сприяли закріпленню правил правопису, розгадували ребуси та допомагали Незнайку вивчати українську мову.

Учні 4-Б класу побували на бібліотечному уроці «Твори письменників рідного краю», а учні 4-А класу підготували малюнки на тему «Мова очима дітей». Бібліотекар школи провела виховні заходи «Мовні перлини для кожної днини» та «Веселі перерви з мовними загадками». Педагог-організатор провела з учнями 2 кл. виховну годину «Люби, шануй і пам’ятай», а з учнями 3 кл. – інтелектуальну гру «Я люблю свою Україну».

Вихователі ГПД для учнів 2-4 кл. підготували конкурс знавців української мови, під час якого діти показали не лише знання рідної мови, її традицій, народної творчості, а й уміння працювати в команді.

Діти із задоволенням готувалися до заходів, відповідально ставилися до завдань та показали гарні знання рідної мови.

 Mova-3

 Mova-4

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 Mova-5                             

 bib

 

 

 

 
 

     
     
844463
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
392
1015
17524
844463

Ваш IP: 54.91.41.87