top-1

top-2

top-3

 

       Учні 4-Б класу прийняли участь у етнографічному диліжансі «Легенди мого краю», який організувала районна бібліотека. З вуст Колибенка Олександра Володимировича, історика, краєзнавця, викладача університету, заступника генерального директора НІЕЗ «Переяслав», діти дізналися про минуле Переяслава, його заснування, розвиток.

Особливо зацікавила дітей розповідь про князів, що правили у Переяславі та відомих історичних постатей, що жили, діяли у нашому рідному місті. Це і Володимир Мономах, і Григорій Сковорода, і Михайло Сікорський. Діти були не просто слухачами, але й активно ставили змістовні запитання, що свідчить про непідробний інтерес дітей до історії рідного краю.
     Такі зустрічі корисні, несуть не тільки інформацію, а й сприяють вихованню, розвитку пізнавальних інтересів учнів, закликають дітей до книги та вивчення історії рідного краю.

 U bibl

 U bibl-1

 U bibl-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ще у 4-Б класі пройшов інтегрований урок з літературного читання та рідної мови (позакласне читання і розвиток зв’язного мовлення) на тему «Цікаві пригоди братів наших менших».

     Учні готували розповіді про своїх домашніх улюбленців, цікаві історії з їхнього життя. Свої розповіді діти супроводжували малюнками, фотографіями та відео сюжетами. На уроці діти читали, обговорювали, озвучували окремі уривки з творів Г. Тютюнника, О.Копиленка, М. Трублаїні про тварин. А ще працювали в групах, складали план казки Р. Кіплінга «Як у Леопарда з’явились плями», виконували ряд цікавих завдань: тестування, пошуково-дослідницьку роботу. Ознайомились з добіркою художніх творів з даної теми, що є у шкільній бібліотеці.

     Співпраця вчителя та учнів класу, кожного окремо, в групах та класу в цілому допомогла зрозуміти дітям, що тварин треба любити, турбуватись про них і оберігати. А щоб більше про них дізнатись, треба бути спостережливим і більше читати.

 Integr

 Integro-1

 

 
 

     
     
1305841
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
386
1553
2248
1305841

Ваш IP: 35.172.233.215