top-1

top-2

top-3

 

        Міжнародний день книги – це свято, започатковане з ініціативи Міжнародної ради дитячої книги. Воно відзначається щороку, починаючи з 1967р. 2 квітня в день народження Ганса Крістіана Андерсена. Зазвичай в цей період і проходить тиждень книги. Основна мета цього заходу – пропаганда дитячого читання, яке є ефективним інструментом духовного та інтелектуального розвитку людини.


        Програма заходів тижня книги у нашій школі була насичена та різноманітна. Бібліотекарем школи Олешко В.В. були проведені «Літературні посиденьки» у 2-А класі та «Книжкова лавка » у 4-А класі, на яких діти ділилися враженнями про прочитану на весняних канікулах книгу. Для учнів 1-А класу була проведена тематична бесіда «Книги – найкращі друзі малюків». Першокласники із задоволенням послухали старших школярів, які цікаво розказали правила збереження книги. Для учнів 3-А кл. Валентина Віталіївна провела бібліотечний урок «Відкриваємо серце для добра. Г.К.Андерсен та його казки».

 bibl ned-2

 bibl ned

 bibl ned-3

 bibl ned-4

 bibl ned-8

 bibl ned-7

 bibl ned-5

 bibl ned-6

 bibl ned-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В 3-Б класі Близнюк І.Е. провела акцію «Подаруй книгу другові», під час якої діти здійснили обмін книгами, які вони вже прочитали. Учні 4-Б класу разом з вчителем Шелест Т.В. провели день поезії. Діти декламували вірші відомих поетів, а Дрига Софійка та Самійленко Юра читали власні поезії. Кілька класів здійснили екскурсії до міської бібліотеки, де для них теж були проведені цікаві заходи.
Вихователі ГПД 1-х класів провели книжкову вікторину «А ми багато знаємо казкових героїв». Вихованці ГПД «Костал» під керівництвом вихователів Беліци Т.Г. та Кіктенко Л.Г. власноруч створили книги на обрану тематику: «Первоцвіти», «Вірші для дітей», «У світі тварин», «Весняні квіти» та інші. Діти добирали тексти та вірші, робили ілюстрації, оформлювали свої книжечки.
Вчителі англійської мови також підготували добірку англомовних казок та історій. Діти читали їх, малювали ілюстрації до них і виконували цікаві завдання до прочитаного.
Усі проведені заходи сприяли вихованню любові та поваги до книги, розвивали вміння працювати з книгою, аналізувати та узагальнювати прочитане.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

     
     
1305798
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
343
1510
2205
1305798

Ваш IP: 35.172.233.215