top-1

top-2

top-3

 

 Eko

 Eko-1

 Eko-2

 Eko-3

 Eko-3

 Eko-4 Eko-5

 Eko-6

Кожен з нас в житті може зробити багато добрих справ. Жити так, щоб не соромно і сумно було оглянутися назад. Саме з любові до рідного краю починається патріотизм.

Педагоги нашої школи виховують у дітей доброту, чесність, милосердя, любов до свого рідного краю.

З метою виховання екологічної свідомості дітей, які в майбутньому зможуть екологічно масштабно мислити і покращити природне середовище України, з 8 по 12 квітня у школі проходив тиждень природознавства та екологічного виховання. Діти під керівництвом вчителів здійснили ряд екскурсій в природу, під час яких звертали увагу на екологічні проблеми рідного краю та практично надавали «допомогу» річці, лугу, дереву.

З метою охорони ранньоквітучих рослин проведено акцію ”Першоцвіти”, під час якої учні відшуковували інформацію про перші квіти весни, легенди, народні оповідки про них, створювали стінгазети про збереження першоцвітів.

Бібліотекар школи Олешко В.В. провела годину спілкування «Цікава книга природи», під час якої діти дізналися багато нового про оточуючий світ природи. Вихователі ГПД «Костал» Беліца Т.Г. та Кіктенко Л.Г. разом із своїми вихованцями випустили «Екологічний вісник», педагог-організатор Салівон О.В. провела екологічний КВК «Знай, люби, бережи». Вчителі 1-х класів Савченко Н.О. та Палатна А.В. здійснили практичну роботу «За життя без сміття». Учні 2-А класу (Вчитель Яковенко О.В.) виготовили екологічні знаки «Поведінка в лісі навесні».

Крім цього, традиційно у школі проведено виховні екологічні заходи «Милосердя», «День зустрічі птахів», «День Землі», «День довкілля», на яких учні та педагоги закладу не лише закликають всіх до екологічної, а й активно працюють над збереженням природи рідного краю.

 
 

     
     
1110829
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
776
4869
40714
1110829

Ваш IP: 3.214.184.250