top-1

top-2

top-3

 

У вересні наше славетне, квітуче та енергійне місто відзначає День свого народження. Це наше спільне свято – свято всіх, хто тут народився й виріс, чи приїхав колись, аби залишитися назавжди.

Педагогічний та учнівський колектив ЗОШ І ст.№6 були активними учасниками всіх запропонованих локацій даного свята.

Вперше у нашому чудовому місті на центральній площі міста відбувся Парад дитячого транспорту. До даного параду приєдналися учні та батьки нашого закладу, які змогли втілити в життя всі творчі задуми та фантазії щодо оформлення транспортного засобу.

 misto misto-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Вже традиційно у VІІ міському злеті першокласників взяли участь 52 першокласники нашого закладу, яких з гордістю на центральну площу міста завели творчі, креативні вчителі Чорна Людмила Анатоліївна та Шелест Тетяна Валентинівна.

 misto-3

 misto-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На незвичайній виставці “Друзі наші менші” взяли участь і учні нашого закладу. Вони з повною відповідальністю та любов’ю у серці презентували своїх тварин.

 misto-5

 misto-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У виставці арт-інсталяцій, фотозон, презентацій інноваційних технологій «Моєму місту – 1112 років» фотозона ЗОШ І ст. №6 була представлена у вигляді зірки. І, мабуть, не випадково. Тому що справжні зірки педагогічного, учнівського та батьківського колективу зібрані саме у цьому закладі.

 misto-7

 misto-8

 

 
 

     
     
1142939
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
416
3916
20218
1142939

Ваш IP: 3.233.215.231