top-1

top-2

top-3

 

    Промайнуло літечко і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стали старші на рік, а для першокласників 1 вересня — особлива подія, бо для них все відбувається вперше — перший клас, перша вчителька, перша парта, перші шкільні будні.

   Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Цього року 1 вересня було дуже незвичним для учнів та вчителів, адже вперше школа розпочала навчання в умовах пандемії. Так, для 1-х класів у парку біля НЦК «Зустріч» відбувся урок-квест «Перший раз у перший клас». До дітей завітали герої сучасних мультиків, які весело з ними знайомилися, пропонували брати участь у цікавих іграх.
    У 2-х та 4-х класах на подвір'ї школи також відбулися уроки-квести на тему «Добре там жити, де вміють дружити» та «Моя Україно, я – твоя дитина». Діти із задоволенням приймали участь в різноманітних конкурсах патріотичного спрямування, залюбки відвідували різні станції, змагалися у завданнях на увагу та спостережливість.
    Учнів 3-Б кл. чекав цікавий урок-гра «Ти і я – дружна ми сім̕ я», на якому діти говорили про значення дружби, поваги один до одного. А учні 3-А кл. провели урок-екскурсію в Музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини.
    День був незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей! Зі святом!

Veres-3

Veres-2

Veres

Veres-1

Veres-4

Veres-5

Veres-6

Veres-7

Veres-8

Veres-9

Veres-10

Veres-11

Veres-12

Veres-13

 

 
 

     
     
1383752
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
166
279
2219
1383752

Ваш IP: 3.210.184.142