top-1

top-2

top-3

 

Переяславська початкова школа Переяславської міської ради

 

Заклад створено на підставі рішення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради від 28.08.2000 р. №139-1 «Про реорганізацію ЗОШ І-ІІІ ст. №6 м. Переяслава-Хмельницького  та створення ЗОШ І ст. №6 і гімназії, загальноосвітнього закладу ІІ-ІІІ ст. з поглибленим вивченням предметів гуманітарного та фізико-математичного профілів». Свідоцтво про державну реєстрацію закладу освіти: №39/581-Р від 8.11.2000 року. 

 В школі працює 18 педагогів.

Станом на 1 вересня 2023 року навчається 206 учнів.

                                                                         kolegi

Головне завдання навчального закладу –

надання  якісної  початкової  освіти  учням  молодшого шкільного віку

 

Наша адреса: вул. Шевченка, 20,

                        м. Переяслав,

                        Київської області    08400

  

Загальна площа закладу становить 1192 кв. м , площа території – 494 кв. м.

 В школі 8 класних кімнат. Всі вони ошатні, оснащені новими дошками, енергозберігаючими лампами. Старі вікна замінені на металопластикові конструкції. В класних кімнатах є телевізори та ноутбуки для використання в навчально-виховному процесі навчальних аудіо- та відеоматеріалів.

 В закладі є 2 кабінети іноземної мови. В кожному з них наявні комп'ютери, що дає змогу використовувати сучасні засоби навчання при вивченні іноземної мови. В кабінеті початкового навчання (вчитель Яковенко О. В.) є мультимедійна дошка.

 Чудові концерти та святкові програми відбуваються в «Світлиці». Це досить простора та світла кімната, оснащена як сучасною апаратурою, так і різними музичними інструментами.

 Уроки фізичної культури проходять у спортивній залі, де є необхідний спортивний інвентар.

 Поглибити свої знання з різних предметів та прочитати цікаву книгу чи енциклопедію діти можуть в шкільній бібліотеці. В ній – нові меблі, велика кількість літератури для дітей і вчителів, цікаві настільні ігри.

 Смачно поїсти діти мають змогу в просторій та ошатній їдальні.

 Затишок та спокій панують в кімнаті відпочинку для учнів 1-х класів. Двоповерхові ліжка, столики для настільних ігор, м’які іграшки та доброзичлива атмосфера дають змогу дітям розслабитись та відпочити після уроків.

 Звісно, в школі є і «Учительська» кімната, в якій знаходиться і методичний кабінет закладу. Тут же і робоче місце секретаря школи.

 

 

 

 
 

     
     
1635163
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
102
1938
7510
1635163

Ваш IP: 3.230.173.188