top-1

top-2

top-3

Новини

 
Екскурсія вихованців ГПД до музею
  Друк  
 

 26 листопада вихованці групи продовженого дня разом з вихователями Близнюк І.Е. та Кузьменко Л.О. відвідали Музей архітектора Заболотного.

 
 
 
Україна пам’ятає...
  Друк  
 

 Gol

 Gol-1

 Gol-2

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Вчителі Чорна Л.А., Близнюк І.Е., Шелест Т.В. зі своїми учнями   та педагогом-організатором Салівон О.В., відвідали пам’ятний знак жертвам голодомору, який знаходиться в парку імені Г.С.Сковороди. Було проведено тематичну годину з метою вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років, на якій розповіли дітям про трагічні часи та вшанували померлих хвилиною мовчання. Вчителі запропонували дітям разом з батьками взяти участь у проведенні всеукраїнської акції "Запали свічку".

 
 
 
Мовне шоу "Хто зверху?"
  Друк  
 

Для учнів 3-4 класів відбулося мовно–літературне шоу «Хто зверху!», яке складалося з 6 турів.

 
 
 
День іменинника в 4 класі
  Друк  
 

    Вже традицією стало проведення Дня іменинника в 4-Б класі. Всі діти класу вітають літніх, осінніх, зимових та весняних іменинників.

 
 
 
Тиждень безпеки життєдіяльності
  Друк  
 

Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Прекрасне буде всіх життя!

У нашій школі з 11.11 по 15.11.19. проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.  В рамках цього Тижня були проведені наступні заходи:  

  - Повчальний мульткінозал "Уроки Тітоньки Сови"(1 кл.),   

  -  Правила поведінки з електроприладами" (2кл.),                                                          

  -  Міні-лекторій «Небезпека від переохолодження організму» (1-4 кл.)                                       

  -  Екскурсія до пожежно-рятувальної частини (1 кл.)
  - Конкурс малюнків " Вогонь-друг, вогонь-ворог" (1-2 клас) 

                                                                                                                                          - Дидактична гра «Свої-чужі» (4 кл.)

  - Гра «Подорож у світи безпеки»(3кл)

 - Виховні години  " Надзвичайні ситуації на нашій планеті"(4 кл.), "Обережно! Вибухонебезпечні предмети»"( 4 кл.),  

 - усний журнал "Правила дорожнього руху" (3 кл.), тренінг " Дорожня абетка" (1-2 класи).

 

 Bezp Bezp-3 Bezp-5 Bezp-2 Bezp-4

 

                                                                                                                                               
   

     

 

 

 

 

 
 
 
Тиждень української писемності та мови в школі
  Друк  
 

З 4 по 8 листопада в нашій школі проходив Тиждень української писемності та мови.

 
 
 
Конкурс знавців української мови
  Друк  
 

7 листопада 2019р. в школі відбувся І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 
 
 
Магазин Щастя
  Друк  
 

 Мagazin

 Magazin-1

 Magazin-2

На минулому тижні учні нашої школи мали можливість відвідати магазин «Щастя», який знаходився в актовій залі закладу.

 
 
 
Семінар «Самооцінка учня та її вплив на навчання та виховання»
  Друк  
 

25 жовтня заступник директора з НВР Сонько О.П. провела семінар для педагогів закладу на тему «Самооцінка учня та її вплив на навчання та виховання». Захід було проведено у формі дискусії з елементами тренінгу.

 
 
 
Козацький день
  Друк  
 

   Чудово пройшов останній день навчання в 4-А та 4-Б класах.

 
 
 
Місячник шкільної бібліотеки
  Друк  
 

     З 1 по 31 жовтня 2019 року в бібліотеці нашого закладу були проведені заходи в рамках місячника шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». «Діти, книга, бібліотека» - бесіда для учнів 2–х класів, «Цей дивний світ бібліотеки» - урок позакласного читання, на якому учні 3–х класів дізналися про поняття «абонемент», «читальний зал», «каталог». На літературному уроці «У світ через книжку» учні 4–х класів розповіли про значення книги в їхньому житті, а учні 1–х класів завітали в бібліотеку на екскурсію.

   Виставка нової літератури «Книжкова алея» «розцвіла» не тільки осінніми барвами, а й прекрасними ілюстраціями книг. Місяць жовтень красивий як у природі, так і в літературі. Бажаю нових хороших вражень від прочитаної книги!

 Oleshko

 Oleshko-1

 Oleshko-2

 Oleshko-3

 Oleshko-4

 

 
 
 
Зустріч шкільної родини
  Друк  
 

    У День знань в нашому закладі відбулася зустріч шкільної родини. В приміщенні БХТ для першокласників було проведено свято «Перший раз – у перший клас».Фантастичні герої, цікаві завдання і конкурси від них, смачна каша для всіх «однокашників» та ще багато незвичного чекало учнів цього дня.

    Учні 2-х класів весело та цікаво провели урок-квест «Моя Україно – я твоя дитина». Діти подорожували по станціях, рухалися по маршрутних листах, долали перешкоди. Знайшовши скарби, діти отримали подарунки.

 1 wer-1 1 wer-2

 1 wer-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Учні 3-А та 3-Б класів разом із своїми вчителями Оксаною Яковенко та Людмилою Лихно провели перший урок у Музеї трипільської культури Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав". Трипілля - одна з найзагадковіших цивілізацій , Про Трипільську культуру сказано вже чимало, проте трипільці досі залишаються "білою плямою" в історії України й далеко не кожен знає про них. Звідки прийшло це загадкове плем'я? І чому трипільці спалювали свої помешкання, перед тим як піти? Чи є ми нащадками трипільців? Третьокласники спробували зробити невеличкий екскурс в їх життя. Залишилося ще багато запитань... Сподіваємося, що школярикам захочеться знайти відповіді на них.

 1 wer-7 1 wer-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Цікаво та змістовно пройшов урок-квест «Ми – діти твої, Україно!» у 4-А та 4-Б класах, де діти та батьки виконували цікаві завдання на різних станціях. Несподіванкою для учнів був знайдений клад зі смаколиками.

Всі весело розпочали новий навчальний рік.

 1ver

  1 wer-5

 
 
 
Похід до центральної бібліотеки
  Друк  
 

 Centr

 Centr-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Centr-3

Centr-4

     

     Протягом останнього тижня учні 2-х, 4-х класів відвідали міську бібліотеку. Бібліотекар Ольга Марченко провела цікаві уроки у формі гри-змагання. Учні згадували прислів’я, загадки, народні казки. Діти отримували сюрпризи, а також мали змогу взяти книги для читання додому.

      Наш заклад вдячний працівникам міської бібліотеки за цікаво проведений час.

 
 
 
Веселе закриття табору "Віночок"
  Друк  
 

      Веселим та креативним було закриття пришкільного табору «Віночок». Адже, проведено безліч різноманітних конкурсів, в яких діти мали можливість проявити свої здібності. Учасники співали, танцювали, загадували загадки, демонстрували свої акторські та спортивні вміння. Була створена святкова атмосфера. Zakr-6

 Zakr-1

 kob-1

 Zakr-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         При пришкільному таборі також працювала мовна група з вивченням англійської мови. Під час роботи мовної групи були проведені різноманітні тематичні дні: «День здорового способу життя», «День природи», «День улюблених занять», «День розумника», «День дизайнера»... Діти приймали участь у квестах, вікторинах, конкурсах та розважальних, дидактичних, рухливих іграх, робили проекти та поробки, переглядали мультики та читали казки на англійській мові. А під час підведення підсумків всі учасники отримали сертифікати.
          Попереду для всіх найкраща пора – літні канікули!!!!

 Zakr-5

 

 Zakr-2

 Zakr-3

 

 

 
 
 
Подорож в зоопарк
  Друк  
 

      Справжньою родзинкою перед осінніми канікулами для учнів 2-4 класів стала подорож до зоопарку «12 місяців» м. Києва. Школярі мали можливість розширити свій кругозір про тваринний та рослинний світ природи.

 
 
 
Відпочинок у пришкільному таборі
  Друк  
 

     Пришкільний табір «Віночок» розпочав свою роботу 3 червня. 110 дітей школи мають можливість в цьому році відпочити та оздоровитися. Кожний день у таборі проходить весело, цікаво та змістовно:спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії, квести, тематичні дні та інші розваги.

 TABOR

 TABOR-1

 TABOR-2

 TABOR-3

 TABOR-4

 

 TABOR-5

TABOR-15

 TABOR-8

 TABOR-9

 TABOR-10

 TABOR-11

 TABOR-13

 

 
 
 
Моєму місту – 1112 років
  Друк  
 

У вересні наше славетне, квітуче та енергійне місто відзначає День свого народження. Це наше спільне свято – свято всіх, хто тут народився й виріс, чи приїхав колись, аби залишитися назавжди.

Педагогічний та учнівський колектив ЗОШ І ст.№6 були активними учасниками всіх запропонованих локацій даного свята.

Вперше у нашому чудовому місті на центральній площі міста відбувся Парад дитячого транспорту. До даного параду приєдналися учні та батьки нашого закладу, які змогли втілити в життя всі творчі задуми та фантазії щодо оформлення транспортного засобу.

 misto misto-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Вже традиційно у VІІ міському злеті першокласників взяли участь 52 першокласники нашого закладу, яких з гордістю на центральну площу міста завели творчі, креативні вчителі Чорна Людмила Анатоліївна та Шелест Тетяна Валентинівна.

 misto-3

 misto-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На незвичайній виставці “Друзі наші менші” взяли участь і учні нашого закладу. Вони з повною відповідальністю та любов’ю у серці презентували своїх тварин.

 misto-5

 misto-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У виставці арт-інсталяцій, фотозон, презентацій інноваційних технологій «Моєму місту – 1112 років» фотозона ЗОШ І ст. №6 була представлена у вигляді зірки. І, мабуть, не випадково. Тому що справжні зірки педагогічного, учнівського та батьківського колективу зібрані саме у цьому закладі.

 misto-7

 misto-8

 

 
 
 
Гурток «Window on English Speaking world»
  Друк  
 

 Gurt

 Gurt-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gurt-2

 

    За період цього навчального року в нашій школі працював гурток англійської мови «Window on English Speaking world». Метою гуртка було формування в учнів інтересу і позитивного ставлення до англійської мови, до культури народів, що розмовляють цією мовою, створення умов для вільного і всебічного розвитку особистості. На заняттях діти вивчали пісні, вірші, рисівки, переглядали уривки мультфільмів та казок, виконували творчі проекти, грали в ігри, інсценізували уривки творів, брали участь у квестах і вікторинах. Гуртківці обмінювалися мовним досвідом, набували нових знань та навичок, а це значно підвищило інтерес та позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Єдиний урок "Гордість моя - Переяслав"
  Друк  
 

 Pam

 Pam-1

 Pam-2

   

   У переддень визволення Переяславщини від фашистської навали учнів   4 класів ходили на екскурсію в музей-діораму «Битва за Дніпро». Діти поринули в осінь 1943 року, дізналися про бої на правому березі Дніпра по створенню Букринського плацдарму. Екскурсія була дуже цікавою.

   Учні 2-х класів відвідали пам’ятні місця нашого краю.

 
 
 
Прощавай, четвертий клас...
  Друк  
 

      Шкільний дзвінок... 700 днів разом із ранковим сонцем дорогі четвертокласники ЗОШ Іст.№6 переступали поріг рідного класу. Близько трьох із половиною тисяч дзвінків почули за чотири роки. Чули їх по-різному. Тоді, коли з букетом квітів йшли на перший урок у перший клас, і тоді, коли він немов обривав цікаво проведені 45 хв. улюбленого уроку. І був довгоочікуваний дзвінок на канікули. Усе має початок і кінець... Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю. Кожен із четвертокласників залишиться в серці педагогів закладу.

 Vipusk-3

 Vipusk-1

 Vipusk-2

 Vipusk

 Vipusk-4

 Vipusk-5

 

 
 

     
     
1049310
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
483
4760
5558
1049310

Ваш IP: 3.231.229.89