top-1

top-2

top-3

Новини

 
Козацький день
  Друк  
 

   Чудово пройшов останній день навчання в 4-А та 4-Б класах.

 
 
 
Місячник шкільної бібліотеки
  Друк  
 

     З 1 по 31 жовтня 2019 року в бібліотеці нашого закладу були проведені заходи в рамках місячника шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». «Діти, книга, бібліотека» - бесіда для учнів 2–х класів, «Цей дивний світ бібліотеки» - урок позакласного читання, на якому учні 3–х класів дізналися про поняття «абонемент», «читальний зал», «каталог». На літературному уроці «У світ через книжку» учні 4–х класів розповіли про значення книги в їхньому житті, а учні 1–х класів завітали в бібліотеку на екскурсію.

   Виставка нової літератури «Книжкова алея» «розцвіла» не тільки осінніми барвами, а й прекрасними ілюстраціями книг. Місяць жовтень красивий як у природі, так і в літературі. Бажаю нових хороших вражень від прочитаної книги!

 Oleshko

 Oleshko-1

 Oleshko-2

 Oleshko-3

 Oleshko-4

 

 
 
 
Похід до центральної бібліотеки
  Друк  
 

 Centr

 Centr-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Centr-3

Centr-4

     

     Протягом останнього тижня учні 2-х, 4-х класів відвідали міську бібліотеку. Бібліотекар Ольга Марченко провела цікаві уроки у формі гри-змагання. Учні згадували прислів’я, загадки, народні казки. Діти отримували сюрпризи, а також мали змогу взяти книги для читання додому.

      Наш заклад вдячний працівникам міської бібліотеки за цікаво проведений час.

 
 
 
Подорож в зоопарк
  Друк  
 

      Справжньою родзинкою перед осінніми канікулами для учнів 2-4 класів стала подорож до зоопарку «12 місяців» м. Києва. Школярі мали можливість розширити свій кругозір про тваринний та рослинний світ природи.

 
 
 
Моєму місту – 1112 років
  Друк  
 

У вересні наше славетне, квітуче та енергійне місто відзначає День свого народження. Це наше спільне свято – свято всіх, хто тут народився й виріс, чи приїхав колись, аби залишитися назавжди.

Педагогічний та учнівський колектив ЗОШ І ст.№6 були активними учасниками всіх запропонованих локацій даного свята.

Вперше у нашому чудовому місті на центральній площі міста відбувся Парад дитячого транспорту. До даного параду приєдналися учні та батьки нашого закладу, які змогли втілити в життя всі творчі задуми та фантазії щодо оформлення транспортного засобу.

 misto misto-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Вже традиційно у VІІ міському злеті першокласників взяли участь 52 першокласники нашого закладу, яких з гордістю на центральну площу міста завели творчі, креативні вчителі Чорна Людмила Анатоліївна та Шелест Тетяна Валентинівна.

 misto-3

 misto-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На незвичайній виставці “Друзі наші менші” взяли участь і учні нашого закладу. Вони з повною відповідальністю та любов’ю у серці презентували своїх тварин.

 misto-5

 misto-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У виставці арт-інсталяцій, фотозон, презентацій інноваційних технологій «Моєму місту – 1112 років» фотозона ЗОШ І ст. №6 була представлена у вигляді зірки. І, мабуть, не випадково. Тому що справжні зірки педагогічного, учнівського та батьківського колективу зібрані саме у цьому закладі.

 misto-7

 misto-8

 

 
 
 
Єдиний урок "Гордість моя - Переяслав"
  Друк  
 

 Pam

 Pam-1

 Pam-2

   

   У переддень визволення Переяславщини від фашистської навали учнів   4 класів ходили на екскурсію в музей-діораму «Битва за Дніпро». Діти поринули в осінь 1943 року, дізналися про бої на правому березі Дніпра по створенню Букринського плацдарму. Екскурсія була дуже цікавою.

   Учні 2-х класів відвідали пам’ятні місця нашого краю.

 
 
 
Зустріч шкільної родини
  Друк  
 

    У День знань в нашому закладі відбулася зустріч шкільної родини. В приміщенні БХТ для першокласників було проведено свято «Перший раз – у перший клас».Фантастичні герої, цікаві завдання і конкурси від них, смачна каша для всіх «однокашників» та ще багато незвичного чекало учнів цього дня.

    Учні 2-х класів весело та цікаво провели урок-квест «Моя Україно – я твоя дитина». Діти подорожували по станціях, рухалися по маршрутних листах, долали перешкоди. Знайшовши скарби, діти отримали подарунки.

 1 wer-1 1 wer-2

 1 wer-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Учні 3-А та 3-Б класів разом із своїми вчителями Оксаною Яковенко та Людмилою Лихно провели перший урок у Музеї трипільської культури Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав". Трипілля - одна з найзагадковіших цивілізацій , Про Трипільську культуру сказано вже чимало, проте трипільці досі залишаються "білою плямою" в історії України й далеко не кожен знає про них. Звідки прийшло це загадкове плем'я? І чому трипільці спалювали свої помешкання, перед тим як піти? Чи є ми нащадками трипільців? Третьокласники спробували зробити невеличкий екскурс в їх життя. Залишилося ще багато запитань... Сподіваємося, що школярикам захочеться знайти відповіді на них.

 1 wer-7 1 wer-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Цікаво та змістовно пройшов урок-квест «Ми – діти твої, Україно!» у 4-А та 4-Б класах, де діти та батьки виконували цікаві завдання на різних станціях. Несподіванкою для учнів був знайдений клад зі смаколиками.

Всі весело розпочали новий навчальний рік.

 1ver

  1 wer-5

 
 
 
Веселе закриття табору "Віночок"
  Друк  
 

      Веселим та креативним було закриття пришкільного табору «Віночок». Адже, проведено безліч різноманітних конкурсів, в яких діти мали можливість проявити свої здібності. Учасники співали, танцювали, загадували загадки, демонстрували свої акторські та спортивні вміння. Була створена святкова атмосфера. Zakr-6

 Zakr-1

 kob-1

 Zakr-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         При пришкільному таборі також працювала мовна група з вивченням англійської мови. Під час роботи мовної групи були проведені різноманітні тематичні дні: «День здорового способу життя», «День природи», «День улюблених занять», «День розумника», «День дизайнера»... Діти приймали участь у квестах, вікторинах, конкурсах та розважальних, дидактичних, рухливих іграх, робили проекти та поробки, переглядали мультики та читали казки на англійській мові. А під час підведення підсумків всі учасники отримали сертифікати.
          Попереду для всіх найкраща пора – літні канікули!!!!

 Zakr-5

 

 Zakr-2

 Zakr-3

 

 

 
 
 
Відпочинок у пришкільному таборі
  Друк  
 

     Пришкільний табір «Віночок» розпочав свою роботу 3 червня. 110 дітей школи мають можливість в цьому році відпочити та оздоровитися. Кожний день у таборі проходить весело, цікаво та змістовно:спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії, квести, тематичні дні та інші розваги.

 TABOR

 TABOR-1

 TABOR-2

 TABOR-3

 TABOR-4

 

 TABOR-5

TABOR-15

 TABOR-8

 TABOR-9

 TABOR-10

 TABOR-11

 TABOR-13

 

 
 
 
Гурток «Window on English Speaking world»
  Друк  
 

 Gurt

 Gurt-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gurt-2

 

    За період цього навчального року в нашій школі працював гурток англійської мови «Window on English Speaking world». Метою гуртка було формування в учнів інтересу і позитивного ставлення до англійської мови, до культури народів, що розмовляють цією мовою, створення умов для вільного і всебічного розвитку особистості. На заняттях діти вивчали пісні, вірші, рисівки, переглядали уривки мультфільмів та казок, виконували творчі проекти, грали в ігри, інсценізували уривки творів, брали участь у квестах і вікторинах. Гуртківці обмінювалися мовним досвідом, набували нових знань та навичок, а це значно підвищило інтерес та позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Прощавай, четвертий клас...
  Друк  
 

      Шкільний дзвінок... 700 днів разом із ранковим сонцем дорогі четвертокласники ЗОШ Іст.№6 переступали поріг рідного класу. Близько трьох із половиною тисяч дзвінків почули за чотири роки. Чули їх по-різному. Тоді, коли з букетом квітів йшли на перший урок у перший клас, і тоді, коли він немов обривав цікаво проведені 45 хв. улюбленого уроку. І був довгоочікуваний дзвінок на канікули. Усе має початок і кінець... Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю. Кожен із четвертокласників залишиться в серці педагогів закладу.

 Vipusk-3

 Vipusk-1

 Vipusk-2

 Vipusk

 Vipusk-4

 Vipusk-5

 

 
 
 
Тиждень книги у закладі
  Друк  
 

        Міжнародний день книги – це свято, започатковане з ініціативи Міжнародної ради дитячої книги. Воно відзначається щороку, починаючи з 1967р. 2 квітня в день народження Ганса Крістіана Андерсена. Зазвичай в цей період і проходить тиждень книги. Основна мета цього заходу – пропаганда дитячого читання, яке є ефективним інструментом духовного та інтелектуального розвитку людини.

 
 
 
Інтегровані уроки біля Дніпра
  Друк  
 

 integro-4

 Integro-1

 integro-2

 integro-3

 integro-5 Integro

 integro-6

 integro-7

 В останні дні навчання були проведені цікаві і змістовні інтегровані уроки на природі.

 
 
 
Конкурс «Кенгуру» в нашій школі
  Друк  
 

 Kengo

 Kengo-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 березня 2019 року в школі проведено Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру». В ньому прийняли участь 67 учнів 2-4-х класів. Діти відповідально та з інтересом виконували цікаві завдання.

З нетерпінням будемо очікувати результати конкурсу.

 
 
 
Великодній святковий кошик
  Друк  
 

 Vel

 Vel-1

  З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха або Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

Тож  саме з метою ознайомити  учнів з народними традиціями та святами через фольклор та народознавство; виховувати почуття причетності до прадавньої культури нашого народу  днями в нашій школі був  проведений виховний захід «Світле свято Воскресіння», який підготувала педагог-організатор Салівон О.В. з учнями 2-4 класів. 

Школярі вміло декламували  вірші, співали пісні, розповідали легенди про Великдень та  традиції, пов’язані з цим святом.  Цікавою була й інсценівка «Великодній кошик», в якій учні  зіграли ролі всіх складових святкового кошика. Особливо зворушило всіх присутніх вразило виконання гри на бандурі учня 4-Б кл. Бессараба Іллі.

Також присутні мали змогу оглянути виставку різних великодніх атрибутів: вишитих рушників, писанок, розмальованих та з бісеру, листівок, плакатів, малюнків. Всі учасники дійства були  одягнені в національні українські костюми.

 Vel-5

 Vel-3

 
 
 
Участь 4 кл.в етнографічному диліжансі
  Друк  
 

       Учні 4-Б класу прийняли участь у етнографічному диліжансі «Легенди мого краю», який організувала районна бібліотека. З вуст Колибенка Олександра Володимировича, історика, краєзнавця, викладача університету, заступника генерального директора НІЕЗ «Переяслав», діти дізналися про минуле Переяслава, його заснування, розвиток.

 
 
 
Екологічний тиждень в закладі
  Друк  
 

 Eko

 Eko-1

 Eko-2

 Eko-3

 Eko-3

 Eko-4 Eko-5

 Eko-6

Кожен з нас в житті може зробити багато добрих справ. Жити так, щоб не соромно і сумно було оглянутися назад. Саме з любові до рідного краю починається патріотизм.

Педагоги нашої школи виховують у дітей доброту, чесність, милосердя, любов до свого рідного краю.

З метою виховання екологічної свідомості дітей, які в майбутньому зможуть екологічно масштабно мислити і покращити природне середовище України, з 8 по 12 квітня у школі проходив тиждень природознавства та екологічного виховання. Діти під керівництвом вчителів здійснили ряд екскурсій в природу, під час яких звертали увагу на екологічні проблеми рідного краю та практично надавали «допомогу» річці, лугу, дереву.

З метою охорони ранньоквітучих рослин проведено акцію ”Першоцвіти”, під час якої учні відшуковували інформацію про перші квіти весни, легенди, народні оповідки про них, створювали стінгазети про збереження першоцвітів.

Бібліотекар школи Олешко В.В. провела годину спілкування «Цікава книга природи», під час якої діти дізналися багато нового про оточуючий світ природи. Вихователі ГПД «Костал» Беліца Т.Г. та Кіктенко Л.Г. разом із своїми вихованцями випустили «Екологічний вісник», педагог-організатор Салівон О.В. провела екологічний КВК «Знай, люби, бережи». Вчителі 1-х класів Савченко Н.О. та Палатна А.В. здійснили практичну роботу «За життя без сміття». Учні 2-А класу (Вчитель Яковенко О.В.) виготовили екологічні знаки «Поведінка в лісі навесні».

Крім цього, традиційно у школі проведено виховні екологічні заходи «Милосердя», «День зустрічі птахів», «День Землі», «День довкілля», на яких учні та педагоги закладу не лише закликають всіх до екологічної, а й активно працюють над збереженням природи рідного краю.

 
 
 
Увага! Оголошення!
  Друк  
 

 Uchen

 

УВАГА!!!

Переяслав-Хмельницька

ЗОШ І ст. №6 розпочала

прийом заяв до 1 класу на

2019-2020 н.р.

 
 
 
Екскурсія до пожежної частини
  Друк  
 

       Учні 3-А класу із задоволенням відвідали рятівну частину Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області. Дітей цікавило все: пожежні машини, форма пожежника, побут, розповідь рятівників. З цікавістю учні слухали розповідь про їх нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно, чітко, впевнено, надаючи допомогу потерпілим. Особливо цікавою була розповідь про необхідність бути обережним і уважним, постійно дотримуватись правил безпечної поведінки.
Школярі роздивлялися пожежні автомобілі та пожежно-рятувальне обладнання, вони змогли побачити захисне спорядження пожежників, їх одяг. Учні мали можливість поміряти і одягнути на себе, відчути себе справжнім вогнеборцем.

 

     А потім було фото на згадку. Учні залюбки фотографувались у товаристві рятівників, біля машин. Після екскурсії з цікавістю ділилися своїми враженнями.

 

 pog

 pog-1

 

 pog-3

 pog-4

  

 
 
 
Ми вітаємо!
  Друк  
 

 sport

 sport-1

 sport-2

 sport-3

 sport-4

 sport-5

 

   

16 березня 2019 року у ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулися спортивні змагання «Тато, мама, я - спортивна сім'я».    

Родина Коханця Діми, учня 2-А класу нашої школи, зайняла І місце у віковій категорії 7-9 років.

Вітаємо родину переможців!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

     
     
1017570
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
234
3949
41683
1017570

Ваш IP: 3.227.249.234