top-1

top-2

top-3

Новини

 
Подорож першачків у зоопарк
  Друк  
 

Весело розпочалися перші літні канікули в учнів 1-А класу нашої школи. Нещодавно діти разом з учителями Дьохтяр Л.П., Шелест Т.В.та кількома матусями побували у зоопарку міста Києва.

 
 
 
Останній дзвоник для випускників
  Друк  
 

    Ось і пролунав останній дзвоник для четвертокласників шостої школи. Урочисте прощання з початковою відбулося в учнів 4-А та 4-Б класів. Веселих та усміхнених їх представляли вчителі-класоводи. На святі лунали пісні та жарти про школу, діти демонстрували свої хореографічні , вокальні, гумористичні номери. Прозвучало багато теплих слів подяки від батьків маленьких випускників. З найкращими побажаннями вчителі провели своїх учнів у доросле життя.

 4-ti

 

 4-ti-1

 4-ti-34-ti-2

 

 

 

 
 
 
Ми і "Соняшник"
  Друк  
 

Під кінець навчального року учасники Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник" отримали Сертифікати, Дипломи та призи. 76 учнів нашої школи приймали участь в цьому конкурсі, серед них - 9 учнів отримали Дипломи переможця у початковій школі. ВІТАЄМО!

 Sonah

 

 Sonah-1

 Sonah-2 Sonah-3

 Sonah-4

 

 
 
 
Англійська мова в 1 класі
  Друк  
 

   Вивчення англійської мови в початковій школі - це завжди нелегко, але дуже цікаво. Протягом першого року навчання дітки подружилися з героями-жителями Чарівного лісу, вивчали разом з ними англійську лексику, гралися, співали пісні та проводили інсценізації історій та казок. Подорож країною "Англійська мова" у 2-му класі продовжиться.

 Posch

 Posch-1

 Posch-2

 Posch-3

 

 
 
 
Наказ про зарахування учнів до 1 класу
  Друк  
 

      kinder

                                                       НАКАЗ

від  31 травня 2021 р. №4-у/01-08  "Про зарахування учнів до першого класу"

 
 
 
Звіт гуртка англійської мови
  Друк  
 

     Протягом року у нашій школі працював гурток з англійської мови під назвою "Window on English Speaking World". На заняттях діти подорожували англомовними країнами. Дізналися про загальні відомості з фізичної географії Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, США, Канади, Австралії, Нової Зеландії, їх столиці, відомі міста,визначні місця, національні символи, традиції та найцікавіші розваги для дітей в цих країнах. На заняттях учні розвивали свої вміння та використовували набуті знання на практиці, розвивали творчі здібності, самостійність, виховували позитивне ставлення до вивчення англійської мови.   

 Mikit

 Mikit-1

 Mikit-2

 

 

 
 
 
Безпечні канікули
  Друк  
 

   25 травня представником поліцейського сектору реагування патрульної поліції Мотриченко Надією Василівною з учнями третіх класів було проведено інтерактивну бесіду "Профілактика дитячих правопорушень під час літніх канікул".

 
 
 
Результати природознавчої гри "Геліантус"
  Друк  
 

    На початку тижня 79 учнів нашої школи отримали сертифікати та дипломи за участь у природознавчій грі "Геліантус". Серед них шість учнів показали гарні результати. Вони отримали ще й подарунки: закладки та медалі з логотипом конкурсу. Дякуємо всім дітям за участь. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 Gelia-2

 Gelia

 Gelia-3

 Gelia-4

 Gelia-5

 Gelia-6

 Gelia-7

 
 
 
Ми, тобі, Букарику, дякуємо дуже!
  Друк  
 

       Нещодавно в нашому закладі відбулося традиційне свято Букваря для учнів 1-А та 1-Б класів. Першокласники закінчили вивчати першу і найважливішу у своєму житті книгу – Буквар. Тому на святі вони були дуже горді і поважні.

 
 
 
До Дня мами на англійській мові
  Друк  
 

Діти найкраще запам'ятовують те, що їм близьке і цікаве. Мама - це найближча і найдорожча людина для кожного.

 
 
 
Участь у грі "Гринвіч"
  Друк  
 

     Учні нашої школи постійно беруть участь у грі-конкурсі з англійської мови "Гринвіч". Цього року в ній теж приймали участь 46 дітей 3-х та 4-х класів. І ось надійшли результати. Учні-учасники показали гарні знання. Всі вони отримали сертифікати та призи. З нетерпінням чекаємо наступного конкурсу!

 Grin

 Grin-1

 Grin-2

 
 
 
Леся Українка в дитячих серцях
  Друк  
 

     25 лютого урок літературного читання  в 4 кл. був особливим. Діти презентували проект «Леся Українка – поетична квітка України», який присвятили відзначенню 150 річниці з дня народження поетеси.

 
 
 
Театралізована вистава "Правила дорожнього руху"
  Друк  
 

      28 квітня у школі для учнів 1-их класів четвертокласники продемонстрували театралізовану виставу «Твій друг - дорожній рух» під керівництвом педагога-організатора Салівон О.В.

 
 
 
Увага! Увага!
  Друк  
 

 ostan

УВАГА!!!

Переяславська ЗОШ І ст. №6

розпочинає  прийом заяв до 1 класу на 2021/2022 н.р.

 
 
 
Пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС
  Друк  
 

     26 квітня в нашому закладі були проведені виховні заходи, присвячені вшануванню пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Відбулись уроки мужності «Чорнобильські уроки: скорбота пам’яті людської», на яких пригадали події, які відбулись 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять ліквідаторів аварії.                                      

   Метою цих заходів було донесення до свідомості учнів масштабів чорнобильської катастрофи, прищеплення любові до рідного краю, виховання почуття співчутливості, критичного ставлення до історичних подій.

 

 Chornob-1

 Chornob-2

  Chornob

 
 
 
Тематичний тиждень англійської мови
  Друк  
 

     Минулого тижня в нашому закладі було проведено тиждень англійської мови. Протягом тематичного тижня учні виготовили стінгазети «LetsgototheUSA», приймали участь в розважальних іграх «ABC – fun» , «Lunch - box», брейн-ринзі «Найрозумніший», інтелектуальній вікторині   «Quiz offriendship», переглядали англомовні мультфільми, розгадували ребуси та кросворди. Учні показали свої проектні роботи, виготовили вітальні листівки до Дня Святого Валентина та здійснили подорож до Діснейленду.

 Angl

 Angl-1

 Angl-2

 Angl-3

 

 
 
 
Мандруємо шляхами Шевченка
  Друк  
 

     В 4 класах на уроках літературного читання відбулася презентація учнівського проекту «Мандруємо шляхами Тараса Шевченка». До уроку учні готували індивідуальні презентації, які розширили знання учнів класу про дитячі роки Кобзаря, про твори написані на Переяславщині, ілюстрували поезії Шевченка «Мені тринадцятий минало…», «Тече вода з-під явора».

 

     9 березня до міської бібліотеки завітали учні групи продовженого дня «Костал» разом зі своїми вихователями Кузьменко Л.О. та Близнюк І. Е. Бібліотекар Ольга Марченко провела для них літературну годину «Нас єднає Шевченкове слово», познайомила дітей з життєвим та творчим шляхом письменника, прослухали пісню на слова Т.Шевченка «Тече вода з-під явора» та декламування вірша «Зоре, моя вечірняя». Також провели вікторину між командами «Кращий знавець життя та творчості  Т.Г. Шевченка». Цікаво та енергійно розгадували ребуси по даній тематиці. Діти проявляли захоплення, зацікавленість та творчу уяву при виконанні завдань. Зустріч пройшла у веселій, дружній та креативній обстановці.

 sheva-4

 

 sheva-2

 

 sheva

 

 
 
 
Романтичні дні
  Друк  
 

    Валентинів день святкують усі - і дорослі, і діти. Це романтика, кохання та ніжність. Святкування Дня закоханих стало невід’ємною традицією нашого шкільного життя.

      До Дня Святого Валентина в школі були проведені цікаві заходи, а саме:

- пізнавально-розважальна програма для вихованців 3 класів, з якої учні дізналися про традиції відзначення Дня закоханих. Діти виявили свою       спритність, кмітливість, винахідливість, беручи участь у різноманітних конкурсах;

- конкурс на кращий плакат до свята, в якому став переможцем - Голуб Максим (учень 3-А кл.);

- години творчого дозвілля «Найщиріші привітання у Всесвітній день кохання».

     Для учнів 4 класів психолог школи Горбаченко С.М. та педагог-організатор Салівон О.В. провели конкурсно-розважальну програму «Пан та пані» у вигляді вікторини двох команд: хлопців та дівчат. Все пройшло дуже весело і цікаво.                 Як і завжди, усі охочі мали змогу через шкільну пошту виявити свої почуття однокласникам, друзям, учителям.

 Valent

 Valent-1

 Valent-2

 Valent-3

 Valent-4 Valent-5

 Valent-6

 Valent-7

 Valent-8

 Valent-9

 

 
 
 
Вітання до 8 Березня
  Друк  
 

      Весна приходить до нас із прекрасним святом 8 Березня. Тому діти та вихователі групи продовженого дня долучились до святкового вітання. Учні привітали жіночий колектив школи та зробили відеопривітання для своїх мам та бабусь. А для вихованців 1 класів групи продовженого дня вихователі провели веселі конкурси, ігри та розваги.

 8 ber

 8 ber-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 ber-2

 8 ber-3

 8 ber-5

 8 ber-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
В гостях у медичної сестри
  Друк  
 

   На минулому тижні в актовій залі нашої школи медичною сестрою Снігур Г.О. на групі продовженого дня для учнів 1-4 класів проведено бесіду на тему «Коронавірус та його профілактика». Учні із захопленням демонстрували правила поведінки під час пандемії. В активній бесіді із медичною сестрою обговорили переглянуті відео. У рольовій грі відпрацювали дії, як уберегти себе від коронавірусу.

 Kor-1

 Kor-2

  Kor

     

   

 
 

     
     
1398505
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
147
894
3758
1398505

Ваш IP: 3.95.131.146