top-1

top-2

top-3

Новини

 
До Дня мами на англійській мові
  Друк  
 

Діти найкраще запам'ятовують те, що їм близьке і цікаве. Мама - це найближча і найдорожча людина для кожного.

 
 
 
Участь у грі "Гринвіч"
  Друк  
 

     Учні нашої школи постійно беруть участь у грі-конкурсі з англійської мови "Гринвіч". Цього року в ній теж приймали участь 46 дітей 3-х та 4-х класів. І ось надійшли результати. Учні-учасники показали гарні знання. Всі вони отримали сертифікати та призи. З нетерпінням чекаємо наступного конкурсу!

 Grin

 Grin-1

 Grin-2

 
 
 
Театралізована вистава "Правила дорожнього руху"
  Друк  
 

      28 квітня у школі для учнів 1-их класів четвертокласники продемонстрували театралізовану виставу «Твій друг - дорожній рух» під керівництвом педагога-організатора Салівон О.В.

 
 
 
Пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС
  Друк  
 

     26 квітня в нашому закладі були проведені виховні заходи, присвячені вшануванню пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Відбулись уроки мужності «Чорнобильські уроки: скорбота пам’яті людської», на яких пригадали події, які відбулись 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять ліквідаторів аварії.                                      

   Метою цих заходів було донесення до свідомості учнів масштабів чорнобильської катастрофи, прищеплення любові до рідного краю, виховання почуття співчутливості, критичного ставлення до історичних подій.

 

 Chornob-1

 Chornob-2

  Chornob

 
 
 
Мандруємо шляхами Шевченка
  Друк  
 

     В 4 класах на уроках літературного читання відбулася презентація учнівського проекту «Мандруємо шляхами Тараса Шевченка». До уроку учні готували індивідуальні презентації, які розширили знання учнів класу про дитячі роки Кобзаря, про твори написані на Переяславщині, ілюстрували поезії Шевченка «Мені тринадцятий минало…», «Тече вода з-під явора».

 

     9 березня до міської бібліотеки завітали учні групи продовженого дня «Костал» разом зі своїми вихователями Кузьменко Л.О. та Близнюк І. Е. Бібліотекар Ольга Марченко провела для них літературну годину «Нас єднає Шевченкове слово», познайомила дітей з життєвим та творчим шляхом письменника, прослухали пісню на слова Т.Шевченка «Тече вода з-під явора» та декламування вірша «Зоре, моя вечірняя». Також провели вікторину між командами «Кращий знавець життя та творчості  Т.Г. Шевченка». Цікаво та енергійно розгадували ребуси по даній тематиці. Діти проявляли захоплення, зацікавленість та творчу уяву при виконанні завдань. Зустріч пройшла у веселій, дружній та креативній обстановці.

 sheva-4

 

 sheva-2

 

 sheva

 

 
 
 
Вітання до 8 Березня
  Друк  
 

      Весна приходить до нас із прекрасним святом 8 Березня. Тому діти та вихователі групи продовженого дня долучились до святкового вітання. Учні привітали жіночий колектив школи та зробили відеопривітання для своїх мам та бабусь. А для вихованців 1 класів групи продовженого дня вихователі провели веселі конкурси, ігри та розваги.

 8 ber

 8 ber-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8 ber-2

 8 ber-3

 8 ber-5

 8 ber-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Леся Українка в дитячих серцях
  Друк  
 

     25 лютого урок літературного читання  в 4 кл. був особливим. Діти презентували проект «Леся Українка – поетична квітка України», який присвятили відзначенню 150 річниці з дня народження поетеси.

 
 
 
Увага! Увага!
  Друк  
 

 ostan

УВАГА!!!

Переяславська ЗОШ І ст. №6

розпочинає  прийом заяв до 1 класу на 2021/2022 н.р.

 
 
 
Тематичний тиждень англійської мови
  Друк  
 

     Минулого тижня в нашому закладі було проведено тиждень англійської мови. Протягом тематичного тижня учні виготовили стінгазети «LetsgototheUSA», приймали участь в розважальних іграх «ABC – fun» , «Lunch - box», брейн-ринзі «Найрозумніший», інтелектуальній вікторині   «Quiz offriendship», переглядали англомовні мультфільми, розгадували ребуси та кросворди. Учні показали свої проектні роботи, виготовили вітальні листівки до Дня Святого Валентина та здійснили подорож до Діснейленду.

 Angl

 Angl-1

 Angl-2

 Angl-3

 

 
 
 
Романтичні дні
  Друк  
 

    Валентинів день святкують усі - і дорослі, і діти. Це романтика, кохання та ніжність. Святкування Дня закоханих стало невід’ємною традицією нашого шкільного життя.

      До Дня Святого Валентина в школі були проведені цікаві заходи, а саме:

- пізнавально-розважальна програма для вихованців 3 класів, з якої учні дізналися про традиції відзначення Дня закоханих. Діти виявили свою       спритність, кмітливість, винахідливість, беручи участь у різноманітних конкурсах;

- конкурс на кращий плакат до свята, в якому став переможцем - Голуб Максим (учень 3-А кл.);

- години творчого дозвілля «Найщиріші привітання у Всесвітній день кохання».

     Для учнів 4 класів психолог школи Горбаченко С.М. та педагог-організатор Салівон О.В. провели конкурсно-розважальну програму «Пан та пані» у вигляді вікторини двох команд: хлопців та дівчат. Все пройшло дуже весело і цікаво.                 Як і завжди, усі охочі мали змогу через шкільну пошту виявити свої почуття однокласникам, друзям, учителям.

 Valent

 Valent-1

 Valent-2

 Valent-3

 Valent-4 Valent-5

 Valent-6

 Valent-7

 Valent-8

 Valent-9

 

 
 
 
В гостях у медичної сестри
  Друк  
 

   На минулому тижні в актовій залі нашої школи медичною сестрою Снігур Г.О. на групі продовженого дня для учнів 1-4 класів проведено бесіду на тему «Коронавірус та його профілактика». Учні із захопленням демонстрували правила поведінки під час пандемії. В активній бесіді із медичною сестрою обговорили переглянуті відео. У рольовій грі відпрацювали дії, як уберегти себе від коронавірусу.

 Kor-1

 Kor-2

  Kor

     

   

 
 
 
Акція «16 днів проти насильства»
  Друк  
 

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Небайдужі серця учнівського, педагогічного, батьківського колективу ЗОШ І ст.№6 долучилися до даної акції.

 
 
 
У школі пройшло методичне засідання
  Друк  
 

        2 лютого 2021 р. у школі була проведена педрада на тему «ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: СЕРЕДОВИЩА, ЩО НАЛЕЖИТЬ ДІТЯМ».

 
 
 
Участь в шевченківських читаннях
  Друк  
 

Переяславщина – це край, де неодноразово бував Тарас Григорович Шевченко. Саме тут він збагатив свою літературну спадщину видатними творами: «Заповіт», «Наймичка», «Кавказ», «Холодний яр», «Давидові псалми» та іншими. Гарні краєвиди та церкви намалював він на своїх малюнках.

 
 
 
У світі комах
  Друк  
 

      Вивчаючи тему «Комахи» в інтегрованому курсі «Я досліджую світ», учні 3-А, 3-Б класів нашої школи не тільки вивчають їх будову, життя, а й практикують і досліджують. А кінцевим результатом експериментів стало смакування солодкого і корисного меду.

 Osa

 Osa-1

 Osa-2

 Osa-3

 Osa-4

 Osa-5

 

 
 
 
Участь в екологічному конкурсі
  Друк  
 

В нашій школі навчається дуже багато талановитих дітей. Вони постійно беруть участь у різноманітних конкурсах, змаганнях та акціях.

 
 
 
Зимові розваги
  Друк  
 

    Зима – найулюбленіша пора року всіх дітей. Вони люблять її не лише за красу пейзажів, а за безліч зимових розваг. Коли, як не зимою, можна покататися на санчатах, ковзанах, зліпити снігову бабу, погратися в сніжки. А ще, сидячи біля вікна, можна довго дивитися як падають білі пухнасті сніжинки.

    Діти нашої школи із захопленням розважалися на подвір'ї. Бадьорий та радісний настрій був забезпечений у всіх!

 Zim

 Zim-1

 Zim-4

 Zim-5

 Zim-6

 Zim-7

 Zim-11

 Zim-12

 Zim-13

 Zim-14

 Zim-2

 Zim-9

 Zim-15

 Zim-3

 Zim-8

 Zim-10

 Zim-16

 Zim-17

 Zim-18

 Zim-19

 Zim-22

 Zim-21

 Zim-20

 

 
 
 
Пам'яті жертв голодоморів
  Друк  
 

     Про страшні події в історії України згадуємо завжди в кінці листопада. Це День пам’яті жертв голодоморів та репресій. Учні 2- 4 класів групи продовженого дня теж долучилися до цієї акції. 27 листопада діти разом з вихователем Близнюк І.Е. поклали квіти до пам’ятника та запалили свічу пам’яті про загиблих.

     Пам’ятаймо, згадуймо! Бо лише той народ має майбутнє, який не забуває свого минулого.

 GOLOD

 

 
 
 
Вітаємо переможців!
  Друк  
 

 

 

 diplom-0

     Вітаємо учасників ХVІ конкурсу творчої спадщини Т.Г.Шевченка літературно-

мистецького фестивалю «Переяславська осінь Кобзаря», які нагороджені

дипломами:

 
 
 
Конкурс з української мови імені Петра Яцика
  Друк  
 

16 листопада 2020 р. в школі відбувся І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В ньому приймали участь учні 3-4-х класів. Серед учнів 4-х класів І місце посіла учениця 4-Б класу М’ягкова Софія, а серед учнів 3-х класів – учень 3-Б класу Бойко Владислав.

 konkurs-2

 konkurs

 кonkurs-1

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 
 

     
     
1383736
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
150
263
2203
1383736

Ваш IP: 3.210.184.142