Новини
День Валентина – свято доволі розповсюджене. Його святкують майже в усіх країнах світу. А якщо і не святкують, то точно десь про нього чули. В цей день в нашій школі «Під знаком Купідона" пройшла розважально-пізнавальна година до Дня Святого Валентина, школярі переглянули відео «День святого Валентина в різних країнах», познайомилися з історією виникнення свята закоханих.
А яке ж свято без конкурсів? Дівчатка змагалися з хлопцями. Було і «Щасливе обличчя в День Святого Валентина», «Зрозумій мене без слів», «Сховай моє серце», "Ситуація", «Ласкаві слова» та інші.
Також учні 1-4 кл. виготовляли «валентинки» з найкращими побажаннями для своїх друзів.
Ділимося досвідом
20 січня 2022 року на базі ЗОШ І ступеня №6 проведено семінар для вчителів англійської мови Переяславської громади на тему «Використання міжпредметних зв’язків на уроках англійської мови».
Використання міжпредметних зв’язків у початковій школі – це один із напрямків активних пошуків нових педагогічних рішень, що сприяють поліпшенню якості навчання, розвитку творчого потенціалу педагогів, більш ефективному впливу на учнів, створення позитивної мотивації до вивчення предмету. Під час семінару вчителі англійської мови Сонько О.П. та Микитенко Т.М. поділилися досвідом роботи з даної теми.
Тетяна Миколаївна провела фрагмент уроку-подорожі до заповідника в Китаї. Вона продемонструвала як раціонально можна використати знання та навички дітей з математичної, природничої та мовної освітніх галузей. «Учні» згадали правило утворення ступенів порівняння прикметників, перевірили свої знання матеріалу з природознавства під час бліц-опитування та використали свої обчислювальні навички, щоб дізнатися про цікаві факти про тварин.
Оксана Петрівна запропонувала учасникам семінару урок для 2 класу «My Butterfly», під час якого було використано міжпредметні зв’язки з природничої, мовної та технологічної освітніх галузей. В ігровій формі «учні» відгадали тему уроку, дізналися цікаві факти про життя метеликів та про життєвий цикл цих комах. Вони також спробували себе в ролі поетів, склавши сенкан про метелика. В кінці уроку всі виготовили вітальну листівку з метеликом, якою можна привітати своїх друзів з Днем святого Валентина.
Двадцятого грудня до першачків шостої школи завітав Святий Миколай. До зустрічі з ним малята старанно готувалися: вивчали пісні, танці, були чемними та працьовитими , разом з матусями створювали неймовірно гарні карнавальні костюми. Дітки потрапили в чарівну крамницю , на якийсь час перетворилися на іграшки. Так - так, саме ті іграшки, які Миколай тихенько покладе під подушку слухняним! Малі школярики чудово розважилися, граючи в захопливі ігри , співаючи та танцюючи. А щасливий Миколай ще й нагородив їх солодкими подарунками!
Шкода, що свято так швидко закінчилося...
Святий Миколаю, чекаємо Тебе наступного року!
Особлива подяка за організацію та підготовку до свята музкерівнику школи Ляшенко Людмилі Олександрівні.
Ой і весело у нас
у зимовий гарний час!
На вулицю вибігайте,
з Калитою всіх вітайте!
Такий девіз сьогоднішніх свят, які пройшли у других класах шостої школи. Діти співали народні пісні, декламували вірші, грали в ігри, вітали зі святом один одного.
Як добре, що народні традиції, не зважаючи на всі негаразди та перепони сьогодення, не відходять у минуле і забуття, а живуть у наших серцях і передаються з покоління в покоління.
Батьки та діти 2-А кл. святкували в приміщенні ресторану "Смерекова хата". Діти познайомилися з історією свята та його традиціями співали пісні, декламували вірші, грали в українські народні ігри. А з яким захватом хлопчики кусали Калиту! Не відставали від них і батьки.
Графік проведення Новорічних свят в школі
13 грудня 2-Б клас 09.00 - 10.00 год.
2-А клас 11.00 - 12.00 год.
20 грудня 1-А клас 09.00 - 10.00 год.
1-Б клас 10.30 - 11.30 год.
24 грудня 3-А клас 09.00 - 10.00 год.
3-Б клас 11.00 - 12.00 год.
29 грудня 4-А клас 09.00 - 10.00 год.
4-Б клас 11.00 - 12.00 год.
"Мій улюблений світ - без насильства, без жорстокості, болю і зла, де народом заспівана пісня містить лише хороші слова..." Саме ці рядки з віршу "Світ без насилля" стали девізом артерапевтичного заняття з учнями закладу. Практичний психолог вчила школярів, як звільнитися від негативних емоції таким чином, щоб нікому не завдати шкоди. Всі учасники із задоволенням виконували вправи: рахунок до 10, биття уявної подушки руками у повітрі, присідання, плескання у долоні, біг на місті, демонстрування гримас, кидання уявної сніжки. Адже всі ці вправи дають можливість у агресивному, стресовому стані зняти та розслабити напругу м'язів тіла. Також учні за допомогою нетрадиційних технік малювання створили прекрасний свій світ без насилля.
У рамках Всейкраїнської акції "16 днів проти насильства", учні нашого закладу отримали брилки у вигляді пазлу "Я проти агресії". Адже кожен з нас є маленькою частиною всесвіту, родини, закладу у якому працює чи навчається. І якщо кожен буде слідувати даному правилу, то у серцях буде панувати лише любов, мир і радість, які приноситимуть плоди успіху, особистого зростання та взаємодії без насильства.
На уроках англійської мови постійно прослідковуються міжпредметні зв'язки. Діти дуже люблять уроки, на яких можна поєднати знання іноземної мови з уміннями з інших предметів. Сьогодні на уроці англійської мови учні 2-А класу повторили лексику до тем "Фігури", "Кольори", "Числівники", виконали ряд інших завдань. Але найбільше їм сподобалося робити аплікацію котика з різних фігур. Кожна дитина понесла свого котика додому, хай і батьки порадіють.
Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей зійшло в могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.
З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в нашій школі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. В класах пройшла година пам’яті і скорботи «Голодомор – біль душі і пам’ять серця».Учні переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори» та «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!». Ця виховна година запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові і русі її учасників.
Учні 4-Б класу разом з вчителем Ставицькою Ю. В. провели виховне заняття на тему " З Україною в серці" присвячене Дню гідності та свободи України.
Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Саме завдяки мові ми можемо порозумітися , переказати свої почуття, переживання. За допомогою мови ми бережемо свою історію, передаємо нащадкам неоціненні скарби минулого і сучасного.
З пелюшок ми знайомимося з українськими казками . Слухаючи казку , дитина поринає в безмежний океан рідної мови : мелодійної, як солов‘іна пісня, барвистої, наче дощова веселка , квітучої, ніби вишневий сад ...
9 листопада День української писемності та мови — свято розвитку державної мови. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
Учні школи підготували міні-презентації про особливості своєї рідної мови, малюнки, плакати, повідомлення. Залюбки взяли участь в мовних іграх, конкурсах, турнірах. З почуттям гордості звучали слова звернення учнів до української мови. Всі заходи були підпорядковані єдиній виховній меті: шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство української мови.
В рамках тижня української писемності та мови у школі проведено шкільний етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Учні 3-х та 4-х класів виконували завдання підвищеної складності і показали гарні знання з рідної мови. Перше місце серед учнів 3-х класів зайняла учениця 3-А класу Потапенко Вікторія, друге місце в учениці 3-Б класу Рудакової Аніти, третє - у Денисенко Дарини, учениці 3-Б класу. Серед учнів 4-х класів перше місце в учня 4-Б класу Бойка Владислава, друге - у Біленка Єгора (4-А клас), третє - у Бардашевського Михайла (4-Б клас). Вітаємо переможців та призерів!
Для учнів 1 класів проведено святковий виховний захід "Подорож у Мовограй". Діти були активними учасниками дійства:декламували вірші, приказки та прислів'я, розгадували загадки та різні завдання, співали пісні. Свято підготували та провели вихователі ГПД Кизуб Н. В. та Загоровська Ю. В.
Першачки грали в « Ерудит - лото», на швидкісному потягові мчали сторінками прочитаних восени казочок, складали пазли й упізнавали улюблених казкових героїв , повертали загублені чарівні предмети їх власникам. Було цікаво, пізнавально, весело!
До Дня української мови та писемності у 3 - Б класі діти збирали "Мовну мозаїку "Мова наша калинова". Пізнавальна презентація, розповіді вчителя, мовні ігри, цікаві факти про рідну мову та писемність допомогли третьокласникам отримати нові знання та "скласти" мовну мозаїку. А ще хлопчики та дівчатка демонстрували таланти у виразному читанні віршів Л. Забашти, М. Підгірянки, М. Сингаївського, С.Воробкевича, В. Гринько. Працювали творчо: групи юних поетів відновлювали вірші. Кожна дитина виготовила прапорець в українському стилі зі слоганом "Я розмовляю українською". Як підсумок юні журналісти створили стіннівку "Мова наша калинова".
До дня української мови та писемності у 4-А класі провели інтелектуальну гру" Знавці української мови". Діти показали, що вони знають і люблять свою мову!!!
«Кожній дитині – світло знань,
Кожній дитині - можливість творити,
Віру у сили свої без вагань –
Радість у цьому світі жити!»
В нашій школі з 4 по 8 жовтня проходив Тиждень початкової освіти.
Основні завдання проведення даного заходу:
· активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів;
· створення атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів;
· обмін педагогічним досвідом.
Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. При складанні плану заходів вчителі врахували побажання та інтереси дітей. Для цього ми організували «Ярмарку цікавих ідей» і в кожному класі «Скриньку побажань». Для учнів було дуже важливо те, що вони були ініціаторами якоїсь вікторини, конкурсу чи гри.
У рамках проведення тижня початкової освіти вчитель Савченко Н.О., педагог-організатор Салівон О.В., учні та батьки 4-А класу на базі КЮМор провели екологічний «Геокешинг».
Під час гри четвертокласники демонстрували навички екологічної культури, активізували свої знання з природознавства: «Орієнтування у лісі», «Що я знаю про гриби», «Водойми місцевості», «Охорона природи ».
По завершенню всі учасники скуштували смаколики. Під час заходу учні наповнились позитивними емоціями, зарядились енергією, учнівський колектив із задоволенням повернувся до затишного класу.
Під час тижня початкової школи учні 2-А кл. створили лепбук «Золота осінь», а учні 2-Б кл. виготовили Деревця, що символізують різні пори року.
Діти з задоволенням пригадали все про природні зміни у різні пори року та засвоїли знання про бережливе ставлення до навколишнього світу.
У 3-Б кл. відбувся калейдоскоп «Осінь різнобарвна». Діти в групах «досліджували» осінні кольори шляхом змішування фарб. А на майстер-класі чарівного пензля «Грибочки» діти вчилися малювати яскраві мухомори на тлі осіннього блакитного неба.
Вчитель 1-Б класу Кузьменко Л.О. разом з учнями створили малюнок на асфальті «Весела абетка». Вихователі ГПД Загоровська Ю.В. та Кизуб Н.В. провели інтелектуальна гра «Розумники та розумниці».
Ось і пролунав останній дзвоник для четвертокласників шостої школи. Урочисте прощання з початковою відбулося в учнів 4-А та 4-Б класів. Веселих та усміхнених їх представляли вчителі-класоводи. На святі лунали пісні та жарти про школу, діти демонстрували свої хореографічні , вокальні, гумористичні номери. Прозвучало багато теплих слів подяки від батьків маленьких випускників. З найкращими побажаннями вчителі провели своїх учнів у доросле життя.
Олімпійський тиждень у школі
Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом, у школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень, який тривав з 13 вересня по 17 вересня . Не виключенням став і цей рік.
В закладі проходили змагання, приурочені Олімпійському тижню, який традиційно проводиться у вересні місяці й спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху.
У рамках Олімпійського тижня було проведено фізкультхвилинки, вікторини, естафети, турніри,конкурси малюнків, а також «Веселі старти», в якому учні 2-4 класів мали можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість.
Під кінець навчального року учасники Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник" отримали Сертифікати, Дипломи та призи. 76 учнів нашої школи приймали участь в цьому конкурсі, серед них - 9 учнів отримали Дипломи переможця у початковій школі. ВІТАЄМО!
«Переяславська осінь 1114» – таку тему відтворювали із квітів, овочів та інших природних матеріалів учні школи, представляючи роботи на шкільній виставці осінніх композицій. Діти проявили свою фантазію, творчість, використавши при цьому якомога більше природних матеріалів. Взагалі, кожна композиція на цьогорічні виставці була своєрідна, цікава. Всі постаралися, у всіх надзвичайно яскраві ідеї.
Вражень від виставки дитячих робіт чимало. А те, що багато з них виготовлені за допомогою батьків теж дуже важливо: коли діти з дорослими щось роблять разом, заради спільної мети, має велике виховне значення.
У композиціях присутні і народні мотиви, і класичні нотки, і казкові сюжети, і просто естетично довершені квіткові композиції. Дійсно губишся сказати, яка ж найкраща. Загалом, дуже багато зусиль вкладено, щоб вразити відвідувачів красою, осінніми фарбами, цікавими задумами.
Ось такою – різнобарвною, різноликою, строкатою могли побачити цю неповторну пору року, яка панує зараз у нашому житті, усі, хто побував на виставці осінніх експозицій у нашій школі. Роботи справді були дуже різними – і за тематикою, і за матеріалом, з якого виконані, і за власне застосованими техніками. Але об’єднувало їх одне – бажання щось зробити, проявити власну думку, творче мислення, індивідуальність та головне показати любов до рідного міста ….
Вивчення англійської мови в початковій школі - це завжди нелегко, але дуже цікаво. Протягом першого року навчання дітки подружилися з героями-жителями Чарівного лісу, вивчали разом з ними англійську лексику, гралися, співали пісні та проводили інсценізації історій та казок. Подорож країною "Англійська мова" у 2-му класі продовжиться.
Найсвітліша дорога в світі-
Це дорога до знань,до школи.
Пам’ятайте, любі діти,
Не забудьте цього ніколи.
Ось і промайнуло літо! І знову двері нашої школи радісно відкрились для наших школярів. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 50-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.
Перший шкільний урок розпочався нетрадиційно у нашій шкільній родині. Квест, «З любов’ю до України» , об’єднав біля себе учнів закладу. Школярі мали можливість побувати на 6 локаціях. Згадали та відтворили національний танок «Гопак», продемонстрували свою спритність та силу при перетягуванні канату, розучили народну гру «Гречка», із захопленням демонстрували свій музичний слух, вгадуючи пісні свого народу, а також намагалися відгадати персонажів за запитаннями. Всі учасники по закінченню розділили між собою українські страви. А їхні вчителі випустили у небо повітряні кулі, з надією здійснення мрій задуманих їхніми школярами.
Збагатившись позитивом, проникнувшись патріотизмом учні з радістю приступили до щасливого, нового навчального року.
НАКАЗ
від 31 травня 2021 р. №4-у/01-08 "Про зарахування учнів до першого класу"
Весело розпочалися перші літні канікули в учнів 1-А класу нашої школи. Нещодавно діти разом з учителями Дьохтяр Л.П., Шелест Т.В.та кількома матусями побували у зоопарку міста Києва.
Протягом року у нашій школі працював гурток з англійської мови під назвою "Window on English Speaking World". На заняттях діти подорожували англомовними країнами. Дізналися про загальні відомості з фізичної географії Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, США, Канади, Австралії, Нової Зеландії, їх столиці, відомі міста,визначні місця, національні символи, традиції та найцікавіші розваги для дітей в цих країнах. На заняттях учні розвивали свої вміння та використовували набуті знання на практиці, розвивали творчі здібності, самостійність, виховували позитивне ставлення до вивчення англійської мови.
Більше статей...
Сторінка 1 з 4
1234
|
|
1443304
Сьогодні За тиждень За місяць Всього 185 450 4698 1443304 Ваш IP: 142.132.194.59
|