top-1

top-2

top-3

    Друк  
 

Про порядок зарахування учнів

до 1 класу на 2021/2021 н.р.

 

від 18.02.2021р.                                                                                 №10-а/г/01-07

     На виконання ст.3 Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», п.4 наказу МОН України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» №367 від 16.04.2018 року, рішення міської ради № 407-21 від 15.11.2018 р.  «Про зарахування учнів до 1-го классу комунальних закладів загальної середньої освіти міста Переяслава-Хмельницького», Статуту навчального закладу

НАКАЗУЮ:

1.     Встановити термін подачі заяв до 1 класу на 2021/2021 н.р. з 01.03.2021 р. по 28.05.2021 р.

2.     Після 15 червня здійснювати прийом заяв на вільні місця.

   3.     Затвердити Порядок проведення жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця (додаток 1).

     4.     В разі потреби процедуру жеребкування проводити відповідно до затвердженого порядку.

5.     Заяви від батьків чи осіб, що їх замінюють, приймати лише за умови наявності пакету документів (копії свідоцтва про народження дитини, оригіналу чи копії     медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о).

6.     Для організованої роботи щодо прийому дітей до 1 класу, проведення процедури жеребкування створити комісію у складі:

  Тимченко Олена Ігорівна – директор школи, голова комісії;

  Сонько Оксана Петрівна – заступник директора з НВР, член комісії;

  Кизуб Наталія Василівна—секретар школи, член комісії.

7.     Встановити графік прийому заяв до 1 класу членами комісії:

Пн. 8.30— 12.00

Вт. 14.00—16.00

Ср. 14.00—16.00

Чт. 14.00—16.00

Пт. 8.30— 12.00

8.   Встановити першочергове право на зарахування до 1-го класу  ЗОШ І ст.№6, крім осіб, передбачених Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, дітям, в яких хоча б один з батьків (осіб, що їх замінюють) є працівником ТОВ Костал Україна.

9.   Накази про зарахування дітей до 1 класу видати не пізніше 31 травня та 15 червня 2021 р. за процедурою, визначеною Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднити в закладі  на інформаційному стенді.

10. Інформацію про наявність вільних місць в обов’язковому порядку  оприлюднювати на інформаційному стенді та на сайті школи.

11 .Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

  

   Директор школи                                   О.І.Тимченко

                                                                                                                                                    Додаток

                                                                                                        до наказу по Переяславській ЗОШ І ст.№6

                                                                                     10-а/г/01-07 від 18.02.2021р.

Порядок проведення жеребкування

 для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця

1. Жеребкування –спосіб конкурсного відбору дітей для зарахування на вільні місця.

2. Жеребкування в разі потреби проводиться у період з 8 по 12 червня.

3. Конкретну дату проведення жеребкування щороку визначає керівник закладу. Про дату проведення жеребкування заклад повідомляє шляхом розміщення оголошення на інформаційному стенді закладу та на веб-сайті.

4. Жеребкування є заходом публічного характеру, що проводиться за добровільної присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця, або уповноваженої ними особи (далі – учасники жеребкування) на засадах випадкової вибірки, прозорості та відкритості.

5. Під час жеребкування мають право бути присутніми представники засобів масової інформації та громадських об’єднань, зареєстрованих в установленому порядку.

6. Представники засобів масової інформації та громадських об’єднань мають право спостерігати, але не мають права втручатися в процедуру проведення жеребкування.

7. Жеребкування проводиться за допомогою барабана, скриньки або іншого пристрою, що має бути виготовлений з прозорого матеріалу (далі - пристрій), з використанням однакових за розміром, кольором, вагою, формою та іншими ознаками кульок, карток, аркушів паперу тощо (далі - жеребки).

8. Жеребки виготовляються чи запаковуються у спосіб, що унеможливлює ознайомлення з їх змістом до моменту діставання їх з пристрою.

9. Тип пристрою та жеребків визначається конкурсною комісією до її засідання, на якому відбувається жеребкування.

10.Загальна кількість жеребків має дорівнювати кількості дітей, які претендують на вільні місця.

11. Кількість жеребків, які дають право бути зарахованим на вільне місце, має відповідати кількості таких вільних місць.

12. Всі жеребки мають однаковий вигляд і містять номери від 1 до останнього номера у списку поданих заяв.

13. Жеребки з номерами від одного до кількості вільних місць надають право на зарахування, а жеребки з номерами більшими, ніж кількість вільних місць, формують резервний список для можливого зарахування.

14. Якщо родина, яка отримала право на зарахування дитини до школи (або першочергове, або за жеребкуванням), отримає і використає право вчитися в іншому закладі, місце у школі звільняється і черга просувається на одне місце вгору – і право на зарахування до школи отримує дитина із резервного списку, яка за результатом жеребкування має наступний номер.

15. Інформація про те, які з жеребків дають право бути зарахованим на вільне місце, має бути доведена до відома усіх присутніх учасників жеребкування з обов’язковим відображенням у відповідному протоколі засідання конкурсної комісії.

16. Жеребки до їх поміщення у пристрій демонструються присутнім учасникам жеребкування, які мають право оглянути як жеребки, так і пристрій.

17. Після перемішування жеребків у пристрої кожен учасник жеребкування дістає жеребок з пристрою у порядку розміщення дітей у списку, сформованого в алфавітному порядку, розпаковує його, демонструє та оголошує усім присутнім учасникам жеребкування та членам комісії його зміст.

18. У разі відсутності під час жеребкування одного з батьків дитини або уповноваженої ними особи жеребок замість них дістає з пристрою визначений конкурсною комісією член цієї комісії.

19. Інформація про результат кожного учасника жеребкування відразу фіксується у протоколі засідання конкурсної комісії.

20. Після діставання останнього жеребка головою або одним з членів конкурсної комісії оголошуються результати жеребкування, що фіксуються в протоколі, який підписується усіма членами конкурсної комісії, та є підставою для видання відповідного наказу про зарахування дітей на вільні місця.

21. Учасник жеребкування може звернутися зі скаргою до органу, у сфері управління якого перебуває заклад освіти, протягом двох робочих днів після оголошення результатів жеребкування.

 
 

     
     
1587058
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
136
2553
763
1587058

Ваш IP: 44.192.15.251