top-1

top-2

top-3

 
Наші досягнення
  Друк  
 

  Наші досягнення

 _____________

Відмінники

2020/2021н.р.

№п/п

Прізвище, імʼя учня/учениці

Клас

Вчитель

1.    

Дороніна Мілла

4-А

Яковенко О.В.

2.    

Кондратенко Марія

4-А

Яковенко О.В.

3.    

Ладік Поліна

4-А

Яковенко О.В.

4.    

Пешко Марія

4-А

Яковенко О.В.

5.    

Тимчак Валерія

4-А

Яковенко О.В.

6.    

Руденко Андрій

4-А

Яковенко О.В.

7.    

Шевчук Андрій

4-А

Яковенко О.В.

8.    

Волошин Роман

4-Б

Лихно Л.Б.

9.    

Кравченко Вероніка

4-Б

Лихно Л.Б.

10.                      

Крумка Нікіта

4-Б

Лихно Л.Б.

11.                      

Лис Марта

4-Б

Лихно Л.Б.

12.                      

М’ягкова Софія

4-Б

Лихно Л.Б.

13.                      

Паламарчук Арсеній

4-Б

Лихно Л.Б.

Переможці та призери конкурсів

2020/2021н.р.

№п/п

Прізвище, імʼя учня/учениці

Назва конкурсу

Рівень

Результат

Вчитель

1.

М’ягкова Софія

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Міський

ІІІ місце

Лихно Л.Б.

2.

Шелест Дарія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початк. школі

Дьохтяр Л.П.

3.

Чорний Назар

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початк. школі

Чорна Л.А.

4. 

Кучеренко Юлія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початк. школі

Ставицька Ю.В.

5. 

Хвостик Вікторія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початк. школі

Ставицька Ю.В.

6. 

Чала Людмила

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початк. школі

Ставицька Ю.В.

7. 

Пешко Марія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початк. школі

Яковенко О.В.

8. 

Водяний Тарас

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початк. школі

Савченко Н.О.

9. 

Бойко Владислав

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

10.                      

Бардашевський Михайло

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

11.                      

Шелест Дарія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Дьохтяр Л.П.

12.                      

Рудакова Аніта

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Шелест Т.В.

13.                      

Потапова Вікторія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Шелест Т.В.

14.                      

Біленко Єгор

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

15.                      

Волошин Роман

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Лихно Л.Б.

16.                      

Зелезінський Іван

Літературно-мистецький фестиваль «Переяславська осінь Кобзаря», жанр «вокальний», І вікова

міський

ІІ місце

Яковенко О.В.

17.                      

Величко Вікторія

Літературно-мистецький фестиваль «Переяславська осінь Кобзаря», жанр «живопис, графіка», І вікова категорія

міський

ІІІ місце

Чорна Л.А.

18.                      

Самченко Віолетта

Літературно-мистецький фестиваль «Переяславська осінь Кобзаря», жанр «живопис, графіка», І вікова категорія

міський

ІІ місце

Дьохтяр Л.П.

19.                      

Прядко Юрій

Літературно-мистецький фестиваль «Переяславська осінь Кобзаря», жанр «фото-відео презентація», ІІ вікова категорія;

міський

ІІ місце

Савченко Н.О.

20.                      

Руденко Андрій

Конкурс з екології «Люби і знай свій рідний край», номінація «Відеоролик»

обласний

І місце

Яковенко О.В.

21.                      

Васільченко Ярослав

Конкурс з екології «Люби і знай свій рідний край», номінація «Есе»

обласний

І місце

Яковенко О.В.

 

Участь у грі "Гринвіч"

    Учні нашої школи постійно беруть участь у грі-конкурсі з англійської мови "Гринвіч". Цього року в ній теж приймали участь 46 дітей 3-х та 4-х класів. І ось надійшли результати. Учні-учасники показали гарні знання. Всі вони отримали сертифікати та призи. З нетерпінням чекаємо наступного конкурсу!

 Grin Grin-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відмінники

 

2019/2020н.р.

 

 

№п/п

Прізвище, ім’я учня/учениці

Клас

Вчитель

 1

Бабюк Маргарита

4-А

Дьохтяр Л.П.

 2

Неутрієвська Вікторія

4-А

Дьохтяр Л.П.

 3

Денисюк Владислав

4-А

Дьохтяр Л.П.

 4

Хищенко Діана

4-А

Дьохтяр Л.П.

 5

Чичиркіна Соломія

4-А

Дьохтяр Л.П.

 6

Шостак Максим

4-А

Дьохтяр Л.П.

 7

Гріненко Ліза

4-А

Дьохтяр Л.П.

 8

Іващенко Вероніка

4-Б

Хвостик І.В.

 9

Горбаченко Тетяна

4-Б

Хвостик І.В.

  1. 10.

Лупач Ганна

4-Б

Хвостик І.В.

  1. 11.

Набок Мар’яна

4-Б

Хвостик І.В.

  1. 12.

Нижник Іван

4-Б

Хвостик І.В.

  1. 13.

Овсяницька Владислава

4-Б

Хвостик І.В.

  1. 14.

Рубан Дар’я

4-Б

Хвостик І.В.

  1. 15.

Гриценко Поліна

3-А

Яковенко О.В.

  1. 16.

Кондратенко Марія

3-А

Яковенко О.В.

  1. 17.

Коханець Дмитро

3-А

Яковенко О.В.

  1. 18.

Ладік Поліна

3-А

Яковенко О.В.

  1. 19.

Пешко Марія

3-А

Яковенко О.В.

  1. 20.

Руденко Андрій

3-А

Яковенко О.В.

  1. 21.

Тимчак Валерія

3-А

Яковенко О.В.

  1. 22.

Волошин Роман

3-Б

Лихно Л.Б.

  1. 23.

Зачепа Діана

3-Б

Лихно Л.Б.

  1. 24.

Кравченко Вероніка

3-Б

Лихно Л.Б.

  1. 25.

Крумка Нікіта

3-Б

Лихно Л.Б.

  1. 26.

Лис Марта

3-Б

Лихно Л.Б.

  1. 27.

Мягкова Софія

3-Б

Лихно Л.Б.

  1. 28.

Шарій Марина

3-Б

Лихно Л.Б.

 

 

Відмінники 2018-2019 н.р.

 

№п/п

Прізвище, ім’я учня/учениці

Клас

Вчитель

 1

Горбаченко Марина

4-А

Чорна Л.А.

 2

Кондратенко Андрій

4-А

Чорна Л.А.

 3

Кравченко Анастасія

4-А

Чорна Л.А.

 4

Петруня Софія

4-А

Чорна Л.А.

 5

Пироговський Кирил

4-А

Чорна Л.А.

 6

Рева Катерина

4-А

Чорна Л.А.

 7

Швець Анна

4-А

Чорна Л.А.

 8

Арустамян Крістіна

4-Б

Шелест Т.В.

 9

Бессараб Ілля

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 10.

Вирівський Марко

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 11.

Дрига Софія

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 12.

Курило Іван

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 13.

Самійленко Юрій

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 14.

Степанковська Марта

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 15.

Федосєєв Максим

4-Б

Шелест Т.В.

  1. 16.

Левченко Дмитро

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 17.

Неутрієвська Вікторія

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 18.

Ноженко Станіслав

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 19.

Хищенко Діана

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 20.

Чичиркіна Соломія

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 21.

Шостак Максим

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 22.

Яковенко Ольга

3-А

Дьохтяр Л.П.

  1. 23.

Іващенко Вероніка

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 24.

Коржик Володимир

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 25.

Лупач Ганна

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 26.

Набок Мар’яна

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 27.

Нижник Іван

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 28.

Овсяницька Владислава

3-Б

Близнюк І.Е.

  1. 29.

Рубан Дар’я

3-Б

Близнюк І.Е.

 

 

Переможці та призери конкурсів

2018/2019н.р.

 

№п/п

Прізвище, ім’я учня/учениці

Назва конкурсу

Рівень

Результат

Вчитель

 1

Арустамян Крістіна

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Міський

ІІ місце

Шелест Т.В.

 2

Петруня Софія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Чорна Л.А.

 3

Огороднікова Юлія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Чорна Л.А.

 4

Свідерський Данило

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Шелест Т.В.

 5

Кутовий Роман

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Чорна Л.А.

 6

Пироговський Кирил

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

 7

Свідерський Данило

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Микитенко Т.М.

 8

Волошин Роман

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця в початковій школі

Лихно Л.Б.

 9

Бессараб Ілля

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Шелест Т.В.

  1. 10.

Вирівський Марко

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Шелест Т.В.

  1. 11.

Кутовий Роман

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Міжнародний

Добрий результат

Чорна Л.А.

  1. 12.

Черненький Ілля

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Міжнародний

Добрий результат

Чорна Л.А.

  1. 13.

Дроздик Едуард

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Міжнародний

Добрий результат

Шелест Т.В.

  1. 14.

Коханець Дмитро

«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Міський

І місце

Яковенко О.В.

16 березня 2019 року у ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулися спортивні змагання «Тато, мама, я - спортивна сім'я».    

Родина Коханця Діми, учня 2-А класу нашої школи, зайняла І місце у віковій категорії 7-9 років.

 sport sport-3 sport-4

_____________________________________________________________

Відмінники

2017/2018н.р.

№п/п

Прізвище, ім’я учня/учениці

Клас

Вчитель

1.    

Губа Назар

4-А

Савченко Н.О.

2.    

Миколаєнко Вікторія

4-А

Савченко Н.О.

3.    

Молчанова Єлизавета

4-А

Савченко Н.О.

4.    

Мороз Діана

4-А

Савченко Н.О.

5.    

Отцевич Софія

4-А

Савченко Н.О.

6.    

Плужник Іван

4-А

Савченко Н.О.

7.    

Поночовний Богдан

4-А

Савченко Н.О.

8.    

Сербін Катерина

4-А

Савченко Н.О.

9.    

Тарасюк Максим

4-А

Савченко Н.О.

10.

Чайка Ярослав

4-А

Савченко Н.О.

11.

Царьова Сніжана

4-А

Савченко Н.О.

12.

Бондаренко Роман

4-Б

Кіктенко Л.Г.

13.

Даценко Діана

4-Б

Кіктенко Л.Г.

14.

Купцова Владислава

4-Б

Кіктенко Л.Г.

15.

Сусь Назарій

4-Б

Кіктенко Л.Г.

16.

Хандошко Євген

4-Б

Кіктенко Л.Г.

17.

Якименко Роман

4-Б

Кіктенко Л.Г.

18.

Горбаченко Марина

3-А

Чорна Л.А.

19.

Катиринюк Денис

3-А

Чорна Л.А.

20.

Кондратенко Андрій

3-А

Чорна Л.А.

21.

Кравченко Анастасія

3-А

Чорна Л.А.

22.

Петруня Софія

3-А

Чорна Л.А.

23.

Пироговський Кирил

3-А

Чорна Л.А.

24.

Рева Катерина

3-А

Чорна Л.А.

25.

Швець Анна

3-А

Чорна Л.А.

26.

Арустамян Крістіна

3-Б

Шелест Т.В.

27.

Бессараб Ілля

3-Б

Шелест Т.В.

28.

Васько Владислава

3-Б

Шелест Т.В.

29.

Дрига Софія

3-Б

Шелест Т.В.

30.

Курило Іван

3-Б

Шелест Т.В.

31.

Самійленко Юрій

3-Б

Шелест Т.В.

32.

Степанковська Марта

3-Б

Шелест Т.В.

33.

Федосєєв Максим

3-Б

Шелест Т.В.

34.

Черняк Мілана

3-Б

Шелест Т.В.

35.

Вирівський Марко

3-Б

Шелест Т.В.

 

Переможці та призери конкурсів

2017/2018н.р.

№п/п

Прізвище, імʼя учня/учениці

Назва конкурсу

Рівень

Результат

Вчитель

$11.    

Манжула Назар

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$12.    

Отцевич Софія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$13.    

Сербін Катерина

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$14.    

Плецька Злата

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Близнюк І.Е.

$15.    

Сусь Назар

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$16.    

Миколаєнко Вікторія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$17.    

Хандошко Євген

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$18.    

Тарасюк Максим

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$19.    

Отцевич Софія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$110.

Молчанова Єлизавета

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$111.

Пироговський Кирил

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$112.

Даценко Діана

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$113.

Новохатько Кіра

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Микитенко Т.М.

$114.

Поночовний Богдан

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$115.

Сербін Катерина

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$116.

Чайка Ярослав

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$117.

Зачепа Мирослава

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$118.

Бондаренко Роман

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$119.

Дика Софія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$120.

Бессараб Ілля

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$121.

Рубан Дарія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця в початковій школі

Близнюк І.Е.

$122.

Макарчук Дарина

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$123.

Запорожець Єгор

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$124.

Хандошко Євген

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Кіктенко Л.Г.

$125.

Зубченко Назар

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$126.

Кравченко Анастасія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$127.

Кутовий Роман

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$128.

Горбаченко Марина

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$129.

Свідерський Данило

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Шелест Т.В.

$130.

Мороз Діана

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$131.

Карпенко Максим

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$132.

Миколаєнко Вікторія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$133.

Поночовний Богдан

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$134.

Отцевич Софія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$135.

Тарасюк Максим

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$136.

Сусь Назарій

Конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках»

Міський

Грамота за художню майстерність

Кіктенко Л.Г.

$137.

Гребєнщиков Тимофій

Міські змагання серед спортивних родин

Міський

І місце

Дьохтяр Л.П.

$138.

Поночовний Богдан

Міські змагання серед спортивних родин

Міський

ІІ місце

Савченко Н.О.

________________________________________________________________

 

 

 

 

         

         

 
 

     
     
1421734
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
120
1132
546
1421734

Ваш IP: 54.165.57.161