top-1

top-2

top-3

 
Наші досягнення
  Друк  
 

  Наші досягнення

 _____________

Відмінники

2017/2018н.р.

№п/п

Прізвище, ім’я учня/учениці

Клас

Вчитель

1.    

Губа Назар

4-А

Савченко Н.О.

2.    

Миколаєнко Вікторія

4-А

Савченко Н.О.

3.    

Молчанова Єлизавета

4-А

Савченко Н.О.

4.    

Мороз Діана

4-А

Савченко Н.О.

5.    

Отцевич Софія

4-А

Савченко Н.О.

6.    

Плужник Іван

4-А

Савченко Н.О.

7.    

Поночовний Богдан

4-А

Савченко Н.О.

8.    

Сербін Катерина

4-А

Савченко Н.О.

9.    

Тарасюк Максим

4-А

Савченко Н.О.

10.

Чайка Ярослав

4-А

Савченко Н.О.

11.

Царьова Сніжана

4-А

Савченко Н.О.

12.

Бондаренко Роман

4-Б

Кіктенко Л.Г.

13.

Даценко Діана

4-Б

Кіктенко Л.Г.

14.

Купцова Владислава

4-Б

Кіктенко Л.Г.

15.

Сусь Назарій

4-Б

Кіктенко Л.Г.

16.

Хандошко Євген

4-Б

Кіктенко Л.Г.

17.

Якименко Роман

4-Б

Кіктенко Л.Г.

18.

Горбаченко Марина

3-А

Чорна Л.А.

19.

Катиринюк Денис

3-А

Чорна Л.А.

20.

Кондратенко Андрій

3-А

Чорна Л.А.

21.

Кравченко Анастасія

3-А

Чорна Л.А.

22.

Петруня Софія

3-А

Чорна Л.А.

23.

Пироговський Кирил

3-А

Чорна Л.А.

24.

Рева Катерина

3-А

Чорна Л.А.

25.

Швець Анна

3-А

Чорна Л.А.

26.

Арустамян Крістіна

3-Б

Шелест Т.В.

27.

Бессараб Ілля

3-Б

Шелест Т.В.

28.

Васько Владислава

3-Б

Шелест Т.В.

29.

Дрига Софія

3-Б

Шелест Т.В.

30.

Курило Іван

3-Б

Шелест Т.В.

31.

Самійленко Юрій

3-Б

Шелест Т.В.

32.

Степанковська Марта

3-Б

Шелест Т.В.

33.

Федосєєв Максим

3-Б

Шелест Т.В.

34.

Черняк Мілана

3-Б

Шелест Т.В.

35.

Вирівський Марко

3-Б

Шелест Т.В.

Переможці та призери конкурсів

2017/2018н.р.

№п/п

Прізвище, імʼя учня/учениці

Назва конкурсу

Рівень

Результат

Вчитель

$11.    

Манжула Назар

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$12.    

Отцевич Софія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$13.    

Сербін Катерина

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$14.    

Плецька Злата

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Близнюк І.Е.

$15.    

Сусь Назар

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$16.    

Миколаєнко Вікторія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$17.    

Хандошко Євген

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$18.    

Тарасюк Максим

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$19.    

Отцевич Софія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Сонько О.П.

$110.

Молчанова Єлизавета

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$111.

Пироговський Кирил

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$112.

Даценко Діана

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$113.

Новохатько Кіра

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Микитенко Т.М.

$114.

Поночовний Богдан

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$115.

Сербін Катерина

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$116.

Чайка Ярослав

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$117.

Зачепа Мирослава

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$118.

Бондаренко Роман

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$119.

Дика Софія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$120.

Бессараб Ілля

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$121.

Рубан Дарія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця в початковій школі

Близнюк І.Е.

$122.

Макарчук Дарина

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$123.

Запорожець Єгор

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$124.

Хандошко Євген

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Кіктенко Л.Г.

$125.

Зубченко Назар

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$126.

Кравченко Анастасія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$127.

Кутовий Роман

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$128.

Горбаченко Марина

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$129.

Свідерський Данило

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Шелест Т.В.

$130.

Мороз Діана

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$131.

Карпенко Максим

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$132.

Миколаєнко Вікторія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$133.

Поночовний Богдан

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$134.

Отцевич Софія

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$135.

Тарасюк Максим

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$136.

Сусь Назарій

Конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках»

Міський

Грамота за художню майстерність

Кіктенко Л.Г.

$137.

Гребєнщиков Тимофій

Міські змагання серед спортивних родин

Міський

І місце

Дьохтяр Л.П.

$138.

Поночовний Богдан

Міські змагання серед спортивних родин

Міський

ІІ місце

Савченко Н.О.

________________________________________________________________

 

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» в

нашій школі

Gel

 

Gel-1

Нещодавно, 15 листопада 2017р., відбулася Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Вже кілька років учні нашої школи приймають участь у цій грі. У цьому навчальному році в грі взяли участь 80учнів 2-4 класів.Найактивнішими були учні 2-А, 3-А та 4-А класів.

І ось в кінці лютого ми отримали результати.Роботи перевірялися за допомогою комп’ютерної програми. Всі учасники отримали сертифікати, 26 учнів отримали дипломи переможців на шкільному рівні, а 15 – дипломи переможця в початковій школі. Разом з дипломами діти отримали ще й призи.

Дякуємо організаторам гри за цікаві завдання та призи і з нетерпінням будемо очікувати наступного конкурсу. 

 ___________________________________________________________________________________________

Відмінники

 

за 2016-2017 навчальний рік

      

№п/п

Прізвище, імʼя учня/учениці

Клас

Вчитель

1.    

Губа Назар

3-А

Савченко Н.О.

2.    

Миколаєнко Вікторія

3-А

Савченко Н.О.

3.    

Молчанова Єлизавета

3-А

Савченко Н.О.

4.    

Мороз Діана

3-А

Савченко Н.О.

5.    

Отцевич Софія

3-А

Савченко Н.О.

6.    

Плужник Іван

3-А

Савченко Н.О.

7.    

Поночовний Богдан

3-А

Савченко Н.О.

8.    

Сербін Катерина

3-А

Савченко Н.О.

9.    

Тарасюк Максим

3-А

Савченко Н.О.

10.

Чайка Ярослав

3-А

Савченко Н.О.

11.

Бондаренко Роман

3-Б

Пінчук Ю.В.

12.

Даценко Діана

3-Б

Пінчук Ю.В.

13.

Купцова Владислава

3-Б

Пінчук Ю.В.

14.

Сусь Назарій

3-Б

Пінчук Ю.В.

15.

Фільчуков Ярослав

3-Б

Пінчук Ю.В.

16.

Хандошко Євген

3-Б

Пінчук Ю.В.

17.

Якименко Роман

3-Б

Пінчук Ю.В.

18.

Борисова Владислава

4-А

Яковенко О.В.

19.

Галушка Дарина

4-А

Яковенко О.В.

20.

Гомонай Ігор

4-А

Яковенко О.В.

21.

Гриценко Станіслав

4-А

Яковенко О.В.

22.

Дорошевіч Герман

4-А

Яковенко О.В.

23.

Невертій Мар’яна

4-А

Яковенко О.В.

24.

Пономаренко Даниїл

4-А

Яковенко О.В.

25.

Черниш Володимир

4-А

Яковенко О.В.

26.

Андрєєв Тарас

4-Б

Лихно Л.Б.

27.

Боліла Софія

4-Б

Лихно Л.Б.

28.

Бурдун Яна

4-Б

Лихно Л.Б.

29.

Воробик Вікторія

4-Б

Лихно Л.Б.

30.

Покайніс Дарʼя

4-Б

Лихно Л.Б.

31.

Сукач Валерія

4-Б

Лихно Л.Б.

32.

Федорець Павло

4-Б

Лихно Л.Б.

Переможці та призери конкурсів

2016-2017н.р.

№п/п

Прізвище, імʼя учня/учениці

Назва конкурсу

Рівень

Результат

Вчитель

$11.    

Поночовний Богдан

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Савченко Н.О.

$12.    

Бурдун Яна

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Лихно Л.Б.

$13.    

Покайніс Дарія

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Лихно Л.Б.

$14.    

Гриценко Станіслав

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Яковенко О.В.

$15.    

Гомонай Ігор

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Яковенко О.В.

$16.    

Колос Вероніка

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Яковенко О.В.

$17.    

Тімірханов Артем

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Яковенко О.В.

$18.    

Біляй Роман

Всеукраїнськаукраїнознавча граСоняшник

Всеукраїнський

Диплом переможця в початковій школі

Яковенко О.В.

$19.    

Тімірханов Артем

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Золотий сертифікат

Микитенко Т.М.

$110.

Перхайло Іван

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Микитенко Т.М.

$111.

Сусь Назарій

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$112.

Калюжка Мирослава

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$113.

Гомонай Ігор

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Срібний сертифікат

Сонько О.П.

$114.

Свідерський Данило

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Микитенко Т.М.

$115.

Даценко Діана

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$116.

Миколаєнко Вікторія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$117.

Якименко Роман

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$118.

Грейліх Вікторія

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$119.

Гриценко Станіслав

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Всеукраїнський

Бронзовий сертифікат

Сонько О.П.

$120.

Горбаченко Марина

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$121.

Макарчук Дарина

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Чорна Л.А.

$122.

Запорожець Єгор

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Савченко Н.О.

$123.

Сусь Назарій

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Пінчук Ю.В.

$124.

Бурдун Яна

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Лихно Л.Б.

$125.

Черниш Володимир

Міжнародна природознавча гра “Геліантус”

Міжнародний

Диплом переможця 1-4 класів

Яковенко О.В.

$126.

Бессараб Ілля

Конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках»

Обласний

Грамота за кращий творчий підхід

Шелест Т.В.

$127.

Кизуб Ілля

Конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках»

Обласний

Грамота за художню майстерність

Савченко Н.О.

$128.

Сусь Назарій

Конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках»

Обласний

Грамота за художній реалізм

Пінчук Ю.В.

$129.

Хандошко Євген

Міські змагання серед спортивних родин

Міський

І місце

Пінчук Ю.В.

 

 

 

 

         

         

 
 

     
     
569673
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
1108
4179
19778
569673

Ваш IP: 54.82.79.137