top-1

top-2

top-3

 

 День українського козацтва

Kosaki

Kosaki3 

Kosaki1 

Kosaki4 

 

  14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.  Учні ЗОШ Іст.№6 також не залишилися осторонь цього свята.

 

  Свято Покрови – День українського козацтва – у серцях людей завжди пробуджує найкращі асоціації та найсвітліші думки, адже ми всі якоюсь мірою козаки, у всіх нас в душах  живе жага до перемоги  та сила, що веде нас вперед!  Ось така любов до перемоги і кращих українських традицій і стала причиною організації і проведення у нашій   школі з 10 по 14 жовтня заходів приурочених цим святковим дням, в яких взяли участь учні 2-4 класів.
   Свято вдалося на славу: учнів – показали високі результати в  інтелектуальній  підготовці під час проведення конкурсів, а також, що дуже приємно, дали прекрасний результат у конкурсі – вікторині на знання історії козацтва. Як показало свято, всі наші діти знають, пам’ятають і свято бережуть як славну історію Війська Запорозького, так і відроджують і плекають  у своїй душі і своєму тілі кріпкий, нескорений і непоборний козачий дух – дух, що веде нашу Україну до світлого майбутнього!

 


                                                     Пам'яті Небесної сотні

Nebesna S4 Nebesna S2 NebesnaS Nebesna S3

  

1. Уроки в школі  розпочалися гімном України та  хвилиною мовчання (вшанування  пам'яті загиблих героїв Небесної сотні).

2.По всіх класах (1-4кл) пройшли виховні години, присвячені річниці загибелі Героїв Небесної сотні під назвою «Герої на вмирають».

  3. Учні 3-4 кл. переглянули відеофільм «Євромайдан - відео, яке повинен побачити кожен Українець».

4. Школярі виготовили ангелят, щоб прийняти участь у всеукраїнському  флеш-мобі  «Подаруй свого Янгола Героям Небесної сотні».

5. В холі школи розміщено  стенд з фотографіями та віршами присвяченими  подіям на Майдані 21 лютого 2014р. «Шануємо, пам’ятаємо, гордимося!».

 


 

Листи нашим захисникам

LISTI2b listi1 listi3A

 


 

 

Хоробрі серця

 

( воїнам АТО присвячується)

 

ATO1   ATO

 

      Вже занадто багато ми чуємо кожен день про кроки війни.

 

     І навряд чи ми спокій відчуємо, поки гинуть Вкраїни сини.

 

    Прокидається кожна людина лише з думкою, кожного дня:
    – Стала  б мирною моя Україна…–  Хай скінчиться війна…

 

   Такими словами 13 травня в ЗОШ І ст. №6 розпочався  урочистий захід,  присвячений учасникам АТО під назвою «Хоробрі серця».

 

  В прагненні підтримати наших відважних воїнів єднаються дорослі і діти . Так у багатьох містах та селах  нашої області школярі проводять теплі зустрічі із героями – земляками.  Учні 2-3 класів нашої школи  вітали в закладі гостей:  Кучеренка Олександра  Володимировича  та  Симоновича  Андрія Михайловича, які є татами  учнів нашої школи. Вони розповіли присутнім  як були мобілізовані до військових частин та як проходила їхня нелегка служба в зоні АТО.  Зал гарячими оплесками   привітав   гостей-солдатів, справжніх патріотів свого народу.  Діти виступили перед гостями з невеличким концертом. А потім хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанувализагиблих  земляківта  всіх солдатів , які  захищали  нас і  назавжди залишаться героями.

 

   На  кінець зустрічі діти з задоволенням фотографувались з відважними хлопцями  та   пообіцяли рівнятись на своїх мужніх татусів .

 


 

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

 

9travnya   9travnya3

     8 травня всі учні нашої школи з букетами квітів прийшли до пам’ятника

загиблим воїнам під час Великої Вітчизняної війни, що розташований в

центральному парку міста.

   Покладання квітів відбулося урочисто. Хвилиною мовчання учні та вчителі

вшанували пам'ять солдатів, що поховані в братській могилі.

   Як ніколи події 70-річної давнини перегукуються з нашим сьогоденням.

Тож пам’ятаймо минуле і бережімо нашу землю сьогодні!

 


 

Обереги нашим захисникам

до Великодніх свят

 paska3-a  paska K4  

 paska Kl

 Щороку православні християни відзначають свято Великодня.

Учні школи продовжують приймати участь у благодійній акції «Діти

Київщини - воїнам АТО» . Діти всіх класів  виготовляють Великодні  обереги

для солдатів.  Зроблені з любов’ю подарунки донесуть героям тепло

дитячих долонь, а щира віра та підтримка дітей наблизить перемогу.


 

 prapor2-a    

  

   Учні ЗОШ І ст. №6 вже не вперше виготовляють обереги для

               учасників бойових дій  в АТО, а також під керівництвом вчителів

               підготували свої побажання миру, добра, перемоги зображених на дитячих

               долоньках.  Але найціннішим подарунком для наших воїнів буде            

               національний   прапор України з дитячими підписами на ньому. Нехай ці

               подарунки будуть іскорками тепла й доброти для наших воїнів від

               маленьких школярів.

             


 

  

 

 

        Діти Київщини - воїнам АТО

 

 

 

 

Учні школи продовжують приймати участь у благодійній акції «Діти

Київщини- воїнам АТО». Під час проведення уроку   трудового навчання учні

3-Б класу виготовляли обереги для учасників АТО. З найкращими

побажаннями полетять ангелочки-обереги до воїнів, в місця бойових дій. 28

ангелів-охоронців будуть супроводжувати та оберігати наших відважних

солдатів у тяжкі хвилини.

 


 

  Урок миру в 1-А класі

 

 До Міжнародного дня миру в 1-А класі 19 вересня було проведено

виховний захід «Ми за мир!».

   Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя – казкова мрія,

багато дітей страждають, живучи в атмосфері нестабільності та страху.

   Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі замислюються про

важливість миру. Поки лунають постріли, тривають міждержавні чи

внутрідержавні військові конфлікти, потрібно приєднуватися до тих людей,

які підтримують найцінніше на планеті – мир, відстоюють право людини мати

над головою мирне небо.

   На кінець заходу діти з великим задоволенням виготовили плакат.

 


 

   Любе місто

  "Любе місто, рідний Переяславе-Хмельницький!" під таким гаслом проходили

уроки трудового навчання у школі з 15 по 19 вересня.

      Діти з великим задоволенням та піднесеним настроєм своїми рученятами

виготовляли красиві осінні квіти з паперу, щоб потім вплести їх в український

вінок. Ці святкові віночки ми даруємо нашому Переяславу-Хмельницькому.

     Нехай наше місто квітне у віках!

  


 Діти Переяслава підтримують українських військових та

виступають за мир!

9 вересня 2014 року ініціативна група волонтерів «Ради музею університету»та «Наукового студентського товариства» на чолі з директором музею освіти нашого університету Світланою Чернецькою та студентським керівником Ради музею Мариною Купрейчук завітала до Переяслав-Хмельницької школи № 6 з метою долучити вихованців цього закладу до всеукраїнської акції, метою якої є написання дітьми підбадьорюючих листів солдатам, що зараз виконують свій громадський обов'язок на Сході, в зоні АТО, та виготовлення малюнків та плакатів, що пропагують мир та єдність нашої держави.
         Волонтерська група у складі: Євгена Колесника, Марії Євтушенко, Ярослава Олійника, Олександра Підборіжного, Максима Левченка та Анни Козловець завітала до 4а класу навчального закладу, де разом і з дітьми намалювала та зібрала малюнки для бійців-земляків. Вже найближчими днями ці малюнки з закликами до миру і добра та побажаннями сили нашим бійцям, разом з листами дітей будуть доправлені, спільно з матеріальною допомогою, переяславськими волонтерами в зону АТО. Робиться це для того, аби бійці відчували підтримку з рідного дому, щоб вони черпали з цим дитячих подарунків сили для нових перемог, а головне – відчували усвідомлення нашим покоління того, що хлопці воюють за цілісність України та мету боротьби проти ворогів. І що нічого не вдасться у тих невігласів, що хочуть цьому завадити і будують рожеві міфи панування на теренах України якихось незрозумілих терористичних угрупувань.
Радісним є те що діти дійсно розуміють ситуацію в країні, багато з них має близьких та знайомих, що воюють на Сході і дуже-дуже за них переживають. А головне – діти дружно та голосно відповідають на заклик «Слава Україні!» славнозвісне «Героям слава!» чим, певно, зігрівають серця тисяч бійців в зоні АТО, що відчувають цей посил на генетичному рівні і впевнюються в тому, що та шляхетна і важка військова справа якою вони, ризикуючи життям, займаються, дійсно потрібна для побудови кращого, світлого і мирного майбуття цих дітей.

І віриться що ця щаслива мить без війни і бід дуже скоро настане!

          


  Поступальний розвиток української держави, зміцнення в ній засад громадянського суспільства, інтеграція України в світову й європейську спільноту неможливі без реформування освіти, оновлення системи національного виховання головна мета та завдання якого – утвердження ідеалів гуманізму, свободи особистості, демократії, соціального та духовного прогресу, установки на пріоритет загальнолюдських і національних цінностей.

     Одним із пріоритетів виховної системи нашого закладу є патріотичне виховання підростаючого покоління. Адже найважливішими завданнями українського суспільства було і є виховання покоління гуманістів і патріотів, для яких найвищим ідеалом є єдність особистих і національно-державних інтересів.

       Педагогічний колектив нашої школи постійно працює над формуванням в дітей ціннісного ставлення до держави, суспільства, себе, людей, культурних і духовних надбань населення рідного краю та дбає про забезпечення гармонійного розвитку особистості, її громадянську та соціальну активність.

       На виконання наказу від 17.12.2013 року №273 25-01-07 "Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах міста" в закладі сплановано ряд заходів. Зокрема, в шкільному холі, класних кімнатах обладнані куточки державної символіки, в шкільній бібліотеці діють постійні та змінні виставки щодо становлення української держави, розвитку національної культури, щодня робочий день заклад розпочинає з підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України. 

 

 

 

 

 

 

 
 

     
     
256553
Сьогодні
За тиждень
За місяць
Всього
370
2112
7358
256553

Ваш IP: 54.221.131.67